trečiadienis, sausio 19 d.
Dainininkas V. Tarasovas: eikite šikti su tuo Galimybių pasu
Alfa.lt
Facebook
Vilius Tarasovas, akimirka iš mitingo prie Seimo

Atlikėjas Vilius Tarasovas ne kartą yra išreiškęs nepasitenkinimą karantino ribojimams neturintiems imuniteto. Dainininkas dalyvavo ir mitinge prie Seimo rugpjūčio 10 d. „Tikroji demokratijos išraiška, galų gale“, – tuo metu skelbė V. Tarasovas.

Įvykus antrajam Šeimų sąjūdžio mitingui Katedros aikštėje, dainininkas pasidalijo akimirka iš savo virtuvės. „Eikite šikti su tuo GP“, – prie nuotraukos rašė V. Tarasovas.

Alfa.lt primena, kad V. Tarasovo dalyvavimą rugpjūčio 10 d. mitinge prie Seimo sukritikavo ne vienas žinomas žmogus.

Komentarų skiltyje V. Tarasovą sukritikavo menininkė Nomeda Marčėnaitė. „Nemaloniai stebinate pastaruoju metu. Vienoje kompanijoje su uspaskichais, kepeniais, orlauskais ir panašiai... Ne kitaip, kaip į Seimą nusitaikėte“, – komentavo garsi moteris.

V. Tarasovo sprendimu dalyvauti taip pat stebėjosi Daiva Žeimytė-Bilienė, kritikos pažėrė ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas: „Su Dambrausku kooperuojatės? Negalvojau, kad Jums taip prastai…“

Vėliau V. Tarasovas feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame paaiškino savo pasirinkimą dalyvauti ir teigė, kad yra prieš smurtą ir agresiją.

„Vakar parašiau postą, apie, mano manymu, demokratijos išraišką, mitingą. Parašiau be jokio pykčio, be užgauliojimo, be keiksmų. Dalyvavau mitinge, nes tikrai nepritariu Vyriausybės projektui nepasiskiepijusiems žmonėms uždrausti beveik viską (net viešąjį transportą), kad šie nebeapsikentę skiepytųsi tiesiog iš baimės.

Tai visuomenę skaldanti politika, ir kiekvienas matome, kaip ji veikia ir kokias nuotaikas kursto. Aš už žodžio laisvę, už žmogaus laisvę, prieš smurtą ir agresiją ir tikrai prieš riaušes. Man taip pat nepriimtini dalis mitingo kalbėtojų, buvau ten ne dėl jų. Bet, parašęs apie tai, pamačiau, kad kai kurie žmonės skaito ne tai, kas parašyta, o ką jie nori girdėti ir ką nori matyti, skaito tarp eilučių.

Žiniasklaida vakar rašė apie dalies jūsų viešus pasmerkimus, kad man nepritarėte. Bet nematė ir nerašė, kad vakar sulaukiau ir krūvos palaikymo žinučių, ir skambučių nuo garsiausių dirigentų iki garsiausių režisierių, nuo pianistų iki vokalistų. Palaikymas ateina privačiai, ir tai geriausiai rodo, kokia baimės atmosfera sukurta. Turime ją įveikti. Ačiū jums visiems!„ – soc. tinkle rašė V. Tarasovas.

2021 09 15 10:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt