trečiadienis, liepos 6 d.
Dainininkė Adele atskleidė dietos paslaptis, dėl kurių numetė 44 kg
Alfa.lt
Scanpix
Adele

Adele pastaruoju metu įspūdingiausiai numetė svorio, kai intensyviai treniruodamasi ir keisdama mitybos įpročius ji neteko 44 kg, skelbia Mirror.co.uk.

Pranešama, kad nuo tada, kai pradėjo taikyti naujus režimus, 33 metų dainininkė ir toliau laikėsi maitinimo planų, kurie taip sėkmingai veikė.

Kalbėdama su britų „Vogue“, Adele tvirtino: „Aš nesilaikiau jokios dietos.“

Tačiau JAV žiniasklaidoje sklindantys gandai rodo, kad ji galėjo laikytis Sirtfood dietos, kai atskleidė: „Aš valgau daugiau nei anksčiau, nes taip sunkiai treniruojuosi.“

Nors Adele savo svorio metimo niekada nepriskyrė Sirtfood dietos laikymuisi, Jungtinėse Valstijose buvo pranešta, kad patiekalai, kuriuos ji prisipažino valgiusi, atitinka šį planą.

Teigiama, kad laikantis Sirtfood dietos atsisakoma perdirbto maisto, cukraus ir riebių pieno produktų, bei manoma, kad ji galėjo laikytis mitybos planų net nesilaikydama dietos oficialiai.

Pusryčiai

Kalbėdama su „Vogue“, Adele sakė, kad pusryčiai yra kasdienio plano dalis.

Ji sakė, kad ankstesniais metais pradėdama dieną „gerdavau dešimt puodelių [arbatos] per dieną su dviem šaukšteliais cukraus“.

Anot „The Food Network“, Adele dabar gali mėgautis sojų jogurtu su uogų mišiniu, graikiniais riešutais ir juoduoju šokoladu.

Daugybę arbatos puodelių galima išgerti ir be cukraus.

Pietūs

Adele žurnalui „Vogue“ prisipažino, kad ji „kiekvieną dieną darė griežtas svorio kilnojimo ir žiedines treniruotes“, kurios vykdavo „du kartus per dieną“.

Dainininkė pasakojo, kad tai darė trejus metus, o jos pietūs galėjo būti lapinių kopūstų salotos su petražolėmis, salierais, obuoliais ir graikiniais riešutais, apšlakstyti alyvuogių aliejumi ir citrinos sultimis.

Pranešama, kad tai suteiks maistinių medžiagų, reikalingų energijai atgauti po alinančių treniruočių.

Vakarienė

Adele sakė, kad jai patinka gaminti maistą ir kad per pastaruosius kelerius metus ji kreipėsi į televizijos šefą Jamie Oliverį, kad pagerintų savo įgūdžius.

Britų Vogue ji sakė: „Pati išmokau gaminti maistą būdama 18 metų.“

Adele pridūrė: „Skaičiau J. Oliverio „30 minučių valgius“. Taip išmokau maisto gaminimo pagrindus.“

Ji sakė, kad viena iš jos ypatybių buvo klasikinė vakarienė, kurią ji „gana puikiai gamina kiekvieną sekmadienį“.

Adele pridūrė, kad tai buvo mėgstamiausias jos sūnaus Angelo patiekalas, kurį ji gamina.

Gėrimai

Adele savo svorio metimo metu nevartojo alkoholio, tačiau ji pamėgo rožinį vyną – vieną konkretų prekės ženklą ji pasirinko, kai koronaviruso pandemija buvo pačiame įkarštyje.

Ji papasakojo žurnalui „Vogue“: „Mano skubus bėgimas į parduotuvę buvo dėl „Whispering Angel“ gėrimo ir kečupo.“

Poilsio diena

Kai valgote tinkamai, valgymo planas turi laisvą dieną, o Adele pripažino, kad „McDonald's“ yra jos „laisvos dienos“ patiekalas.

Ji netgi sakė, kad greitasis maistas yra jos paskutinio valgio pagrindas.

„Mano idealus valgis, mano mirties bausmės užkandis, paskutinis valgis būtų „McChicken Nugget“ su „Big Mac“, o tada bulvytės“, – pasakojo garsenybė.

„Tai mano trijų patiekalų valgis. Valgau bent kartą per savaitę!“

2022 06 09 10:38
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt