šeštadienis, balandžio 10 d.
Dainininkė Adele ir S. Konecki oficialiai išsiskyrė: pasidalijo įspūdingą turtą
Alfa.lt

Dainininkei Adele ir Simonas Konecki prireikė tarpininkų, kad pasidalytų bendrą 140 mln. svarų turtą prieš oficialias skyrybas, skelbia Mirror.co.uk.

32 metų atlikėja ir 46 metų labdaros organizacijos įkūrėjas šiuo metu yra „oficialiai išsiskyrę“ pasak US Weekly. 

Kaip skelbiama, tarpininkai buvo priversti padalyti poros sukauptą 140 mln. svarų turtą.

Adele ir Simonas vasarį pateikė „teismo sprendimų paketą“, kuriame teigiama, kad jie „nusprendė nustatyti teises į bendruomenės turtą ir skolas tarpininkavimo būdu“.

Nors sakoma, kad byloje Adele ir Simonas „atstovavo save“, pranešama, kad dainininkei prireikė profesionalios pagalbos tvarkant skyrybų sąlygas.

„The Sun“ skelbė, kad nors buvo manoma, kad išsiskyrimas buvo draugiškas, tarpininkai buvo naudojami susitarti dėl tam tikrų skyrybų dalių.

Pora turėjo 34,7 mln. svarų vertės nekilnojamojo turto ir net 140 mln. svarų turto, kuris daugiausiai uždirbtas buvo sėkmingos Adele karjeros dėka.

Buvę sutuoktiniai jau sutiko turėti bendrą 8 metų sūnaus Angelo globą.

„Jie labai aiškiai pasakė, kad nenori pasitelkti advokatų, tačiau procesas nebuvo visiškai paprastas. Prioritetas buvo jų sūnus Angelo. Pirmas dalykas, dėl ko sutuoktiniai sutarė, tai vaiko globa ir nuo to laiko buvo sąžiningai padalijami likę jų santuokiniai finansai“, - teigė šaltinis.

Alfa.lt primena, kad dainininkė Adele ir S. Koneckis sūnaus susilaukė 2012 metais, tačiau apie vestuves tuomet net negalvojo.

„Mudu nejaučiame būtinybės susituokti. Mes susilaukėme vaiko ir jį auginame. Manau, tai pakankamas įsipareigojimas“, – klausiama apie santuoką, atsakydavo Adele.

Visgi sužadėtuvių žiedais pora pasipuošė 2016-aisiais. Anot vieno žurnalo „Heat“ šaltinio, pora susižadėjo Kalėdas. „Tai buvo labai netikėta, jiedu tada laiką leido savo namuose. Adele tiesiog pratrūko ašaromis“, – teigė jis.

Tiek atlikėjos sužadėtuvės, tiek vestuvės įvyko tyliai. Apie jas Adele pranešė per 2017-ųjų „Grammy“ apdovanojimus, kuomet į sceną žengusi atsiimti gramofono statulėlės ne tik parodė vestuvių žiedą, bet ir su ašaromis akyse padėkojo „savo vyrui“. Vis tik daugiau detalių apie vestuves nebuvo atskleista.

2021 03 06 08:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt