šeštadienis, gruodžio 4 d.
Dainininkė Adele prabilo apie sunkias skyrybas: jaučiau nerimą ir gėdą
Alfa.lt
Scanpix
Adele, Simonas Konecki

Adele atsivėrė apie skyrybas su buvusiu vyru Simonu Konecki. Dainininkė papasakojo, kaip jautėsi, kai žinia apie skyrybas išlindo į viešumą 2019 m., skelbia People.

„Tai mane labai nuliūdino. Kai tiek daug žmonių apie tai sužinojo, kai jie sužinojo, kad santuoka nutrūko, tai mane sužlugdė. Aš jaučiau gėdą. Niekas manęs nesugėdino, tačiau pati jaučiausi, lyg būčiau negerai pasielgusi“, – pasakojo garsenybė.

Adele teigė, kad nei ji, nei jos buvęs vyras nėra kalti dėl iširusios 7 metus trukusios santuokos. Tuo metu dainininkė jautė, kad reikia pokyčių, nes „nesijautė savimi“.

„Galvojau, kad jaučiausi. Nežinau, ar tai buvo dėl mano sugrįžimo, ar dėl to, kad artėjo 30-metis, bet aš nežinojau, kas esu iš tikrųjų“, – atskleidė Adele.

Po skyrybų garsenybė užsiėmė betkuo, kas padėjo jai nuslopinti nerimą – įskaitant ir ilgas treniruotes sporto klube.

„Pagalvojau, jeigu galiu transfmortuoti savo jėgą ir savo kūną, tą patį galiu padaryti ir savo emocijoms, protui bei savijautai. Tai man suteikė motyvacijos“, – teigė Adele.

Naujas dainininkės albumas „30“ yra įkvėptas jos skyrybų, bet jame Adele dainuoja ir apie santykius su 9 metų sūnumi Angelo.

Adele vienoje dainoje sako savo sūnui: „Mama turi dar daug išmokti“. Skelbiama, kad dainoje skamba ir jos sūnaus balso įrašai, kuriuose jis klausia apie tėvų skyrybas.

„Tai buvo nepakeliama. Jeigu pradėdavau jausti nerimą dėl kažko, paklausydavau įrašo ir nusiramindavau“, – pasakojo Adele.

Dainininkė vėl surado meilę su mylimuoju Richu Paulu, su kuriuo susitikinėja nuo šių metų pradžios. Adele vadina šiuos santykius „neįtikėtinais, atvirais ir lengviausiais“, kuriuose yra buvusi.

Adele albumas „30“ pasirodys lapkričio 19 d.

2021 11 12 15:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt