šeštadienis, gegužės 8 d.
Dainininkė B. Eilish debiutavo ant žurnalo „Vogue“ viršelio: įsiamžino su apatiniais
Alfa.lt

Muzikos žvaigždė Billie Eilish įsiamžino naujoje fotosesijoje, kurioje ji visiškai kitokia, negu gerbėjai įpratę ją matyti, skelbia Usatoday.

Garsenybė nori parodyti, kad nesvarbu, ką ji dėvi, ji nusipelnė pagarbos.

Duodama interviu britų žurnalui „Vogue“, B. Eilish atviravo apie komentarų antplūdį, susijusį su jos, kaip nepilnametės paauglės, išvaizda ir kodėl ji dabar nusprendė nusimesti savo firminius drabužius.

„Mane labai įžeidė, kai žmonės sakė: „Jai gerai, kad ji jaučiasi patogiai savo odoje.“ Man gerai? Kuo labiau internetas ir pasaulis rūpinasi kažkuo, kas daro tai, ko nėra įpratęs, jie jį pakelia ant tokio aukšto pjedestalo, kad tada yra dar blogiau“, – teigė dainininkė.

View this post on Instagram

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

B. Eilish anksčiau garsėjo dėl sportinių drabužių, kurie slėpė jos figūrą, – šis stilius buvo pasirinktas, kad kiti negalėtų jos gėdyti dėl kūno.

„Aš niekada nenorėjau, kad pasaulis viską apie mane žinotų. Dėl to aš rengiuosi plačiais, apkritusiais drabužiais. Niekas negali turėti nuomonės, nes jie nematė, kas yra po jais“, – 2019 m. sakė B. Eilish.

Tiems, kurie garsenybę kritikuoja dėl jos sprendimo dėvėti korsetą, B. Eilish nedvejodama sako: „Aš galiu daryti, ką noriu.“

„Viskas susideda į tai, kas mums leidžia jaustis gerai. Jeigu norite pasidaryti operaciją, pasidarykite. Jeigu jaučiate, kad atrodote gerai, atrodote gerai. Tai yra tos jėgos atsiėmimas, demonstravimas ir neišnaudojimas. Nebeleidžiu savęs valdyti“, – pasakojo dainininkė. 

2021 05 03 17:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt