pirmadienis, sausio 17 d.
Dainininkė E. Jennings prabilo apie sunkų laikotarpį ir skyrybas: nebenorėjau dainuoti
Alfa.lt
Organizatoriai
Erica Jennings

Dainininkė Erica Jennings dalyvavo laidoje „Nepatogūs klausimai“, kur prabilo apie neseniai įvykusias skyrybas su Jurgiu Didžiuliu. Žinoma moteris pasakojo apie sunkų laikotarpį ir emocinius išgyvenimus.

„Žmonės patys kartais sukuria idealią versiją. Mes ne kartą sakėme, kad pykstamės, esame kaip visi. Mes praėjome labai sunkų etapą, vis dar mėgstame groti kartu, bet tas santykis buvo labiau platoniškas. Esame geresni draugai ir tėvai dabar, negu anksčiau. Esu kovotoja, aš galiu ramiai miegoti, nes žinau, kad viską padariau, jog išsaugočiau santuoką. Aš tikrai įdėjau visas pastangas, tiesiog nebuvo įmanoma, nepavyko“, – Delfi TV laidoje atskleidė dainininkė.

E. Jennings pasakojo, kad pastarieji du metai santuokoje buvo labai sunkūs ir tuomet dainininkė suvokė, kad laikas skirtis.

„Prieš du metus buvo labai sunku. Aš nebenorėjau dainuoti, neturėjau motyvacijos, nenorėjau eiti ant scenos. Aš negalėjau, nes mano asmeninis gyvenimas griuvo. Man meilė ir šeima yra labai svarbu, aš galvojau, kad reikia tai saugoti ir negalėjau orientuotis į kitus dalykus. Visur nueidavau viena arba su draugais ir man buvo labai liūdna. Vieną dieną pagalvojau, kam to reikia. Pagalvojau, ką rodžiau savo vaikams, nes santykiai ne tokie turėtų būti“, – pasakojo E. Jennings.

Dainininkė atskleidė, kad 4 metus lanko terapiją ir tai jai padėjo apsispręsti dėl skyrybų. „Tai man labai padėjo. Aš daug ko išmokau, tai tikrai padeda, manau, kad visiems reikia lankyti. Išmokau, kodėl žmonės taip elgiasi, kodėl aš taip galvoju. Dabar jau daug geriau jaučiuosi“, - džiaugėsi žinoma moteris.

Alfa.lt primena, kad liepos mėnesį po 16 metų bendro gyvenimo sutuoktiniai J. Didžiulis ir E. Jennings pasuko skirtingais keliais. E. Jennings apie šį sprendimą pranešė feisbuke.

„16 metų augome kartu. Mylėjome, mylėjomės, kūrėme muziką, paleidome į pasaulį nuostabius ir gražius vaikus, juokėmės, verkėme, dalijomės begale nepamirštamų akimirkų. Patyrėme daugybę iššūkių ir iškovojome daugybę pergalių. Kartu.

Vis dėlto, kad ir kaip vienas kitą mylėtume, kad ir kaip rūpintumėmės vienas kito gerove, kaip pora mes išaugome skirtingomis kryptimis“, – savo paskyroje rašo atlikėja E. Jennings.

Pora 2007 m. susituokė Kolumbijoje, kartu susilaukė ir augina tris vaikus – Praną Emilijų, Antaną ir jauniausią dukrą Gaia Marią.

Abu atlikėjai ketina išlaikyti draugystę: „Nepaisydami to, mes visada išliksime vieninga šeima. Visada būsime šalia, kai vienam iš mūsų reikės palaikymo. O nuo šiol mūsų tikslas – tapti geriausiais, kokiais tik įmanoma, draugais ir tėvais.“

2021 12 27 17:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt