ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Dainininkė Halsey atskleidė patyrusi 3 persileidimus: abortas išgelbėjo mano gyvybę
Alfa.lt
Scanpix
Halsey

Halsey sako, kad abortas „išgelbėjo“ jų gyvybę prieš laukiantis sūnaus Enderio, skelbia Pagesix.

Dainininkė, vartojanti įvardžius „ji / jie“, liepos 1 d. parašė atvirą laišką „Vogue“, kai Aukščiausiasis Teismas neseniai priėmė sprendimą panaikinti Roe. prieš Wade teismo nuosprendį.

„Daugelis manęs klausė, ar, po ilgų metų vargo išnešiojusi vaiką, aš permąsčiau savo poziciją dėl abortų“, – rašė 27 metų Halsey penktadienį paskelbtame straipsnyje.

„Atsakymas yra tvirtas ne. Tiesą sakant, aš niekada to nejaučiau stipriau.“

Hitų kūrėja tęsė: „Abortas išgelbėjo mano gyvybę ir užleido vietą mano sūnui. Kiekvienas žmogus nusipelno teisės pasirinkti, kada ir kaip turėti šią pavojingą ir gyvenimą keičiančią patirtį. Aš laikysiu sūnų už vienos rankos, o su kita kovosiu iš visų jėgų.“

Halsey, kuri 2021 m. liepą pagimdė pirmą vaiką su Alevu Aydinu, taip pat atskleidė, kad iki savo 24-ojo gimtadienio „tris kartus persileido“.

„Atrodė žiauri ironija, kad galiu lengvai pastoti, bet stengiausi išlaikyti nėštumą“, – rašė jie.

„Vienam iš mano persileidimų reikėjo „priežiūros“, švelniai tariant, man reikėjo aborto, nes mano organizmas pats negali visiškai nutraukti nėštumo ir be medikų įsikišimo rizikavau susirgti sepsiu.“

Dainininkė pridūrė, kad per procedūrą ji „verkė“, nes „beviltiškai norėjo nutraukti nėštumą, kuris kėlė grėsmę gyvybei“.

„Aš bijojau dėl savęs ir buvau bejėgė“, – prisiminė Halsey ir teigė, kad ji buvo taip sužalota dėl šios patirties, kad perrašė savo testamentą.

„Buvau pasiruošusi blogiausiam. Aš daviau išsamias instrukcijas dėl savo organų donorystės, jei numirčiau arba būtų paskelbta, kad mano smegenys mirė, o tai reiškia, kad jei mano širdis plaktų, bet smegenys neveiktų, valstybė turėtų leidimą paimti mano organus, kad išgelbėčiau kitų gyvybes. – Ji tęsė: – Kaip juokinga, kad nors mano širdis būtų ne kas kita kaip nevalingų judesių serija ant operacinio stalo, plakanti širdis mano įsčiose gali reikšti, kad aš negaliu sutikti gelbėti savo gyvybės.“

Straipsnis paskelbtas praėjus kelioms dienoms po to, kai Halsey koncertavo Arizonoje ir gerbėjams liepė palikti koncertą, jei jie pritaria Aukščiausiojo Teismo sprendimui dėl abortų teisių.

„Jei šiuo metu pykstate ir dalijatės statistika instagrame ir sakote... „Tai tikrai apmaudu“, tai turėtumėte pasidalyti istorijomis apie tai, kaip gavote naudos iš abortų“, – sakė ji praėjusią savaitę.

2022 07 04 12:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt