trečiadienis, liepos 6 d.
Dainininkė J. Lopez papasakojo apie sužadėtuves su B. Afflecku: po 20 metų viskas vėl pasikartojo
Alfa.lt
Scanpix
Benas Affleckas ir Jennifer Lopez

Jennifer Lopez papasakojo gerbėjams sužadėtuvių su Benu Afflecku smulkmenas. Garsenybė atskleidė, kad piršlybos „visiškai nebuvo įspūdingos“, skelbia People.

Penktadienį aktorė ir dainininkė pripažino, kad ji ir aktorius B. Affleckas susižadėjo praėjus 18 metų po pirmų sužadėtuvių 2004 m. J. Lopez pasakojo, kad jos mylimasis priklaupė ant vieno kelio ir kalbėjo apie „antrą šansą meilei“.

„Ar įsivaizdavai, kad tavo didžioji svajonė išsipildys? Šeštadienio naktį mano mėgstamiausioje vietoje pasaulyje (burbulinėje vonioje) mano graži meilė priklaupė ant kelio ir pasipiršo. Aš buvau visiškai nustebusi ir žiūrėjau jam į akis bei šypsojausi ir verkiau vienu metu bandydama suprasti faktą, kad po 20 metų viskas vėl pasikartojo. Aš buvau be žodžių ir jis pasakė: „Ar tai reiškia sutikimą?“ Aš atsakiau – taip, žinoma, taip“, – pasakojo dainininkė.

„Aš plačiai šypsojausi ir ašaros bėgo man per veidą, jaučiausi nepaprastai laiminga. Piršlybos visiškai nebuvo įspūdingos, tačiau tai buvo romantiškiausias dalykas, kokį tik įsivaizdavau. Tiesiog tyli šeštadienio naktis, du žmonės prižadėjo visada būti šalia vienas kito“, – tęsė J. Lopez.

„Du labai sėkmingi žmonės, kurie gavo antrą šansą meilei“, – pasakojimą baigė dainininkė.

Garsenybė taip pat kalbėjo apie žalią sužadėtuvių žiedą su deimantu. „Žalia visada buvo mano sėkminga spalva, žinoma, visada tokia ir bus“, – teigė J. Lopez.

J. Lopez neseniai pasakojo, kaip jųdviejų ryšys pasikeitė praėjus tiek metų. „Šiuo metu mes vyresni, mes protingesni, mes esame kitame gyvenimo etape, turime vaikų ir viską suvokiame kitaip“, – pasakojo J. Lopez.

2022 04 13 15:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt