antradienis, gegužės 17 d.
Dainininkė Jessie J patyrė persileidimą: vis dar esu ištikta šoko
Alfa.lt
Scanpix
Jessie J

Jessie J trečiadienį pirmą kartą pasirodė viešumoje po žinios apie persileidimą, skelbia Dailymail.

Neseniai dainininkė instagrame skelbė, kad gydytojai nerado vaikelio širdies plakimo per trečią apžiūrą. Garsenybė buvo nusprendusi susilaukti vaiko ir jį auginti viena.

Pastebėta Los Andžele, Jessie J ėjo į grožio saloną, kol ją sustabdė gerbėjai ir padovanojo gėlių puokštę. Tą pačią dieną įžymybė buvo paskelbusi skaudžią žinią.

Jessie J anksčiau buvo pasakojusi socialiniuose tinkluose, kad „nusprendė auginti vaikelį pati“, kai spalio mėnesį išsiskyrė su vaikinu Maxu Phamu.

Gedinti dainininkė teigė, kad „vis dar yra ištikta šoko“, tačiau nusprendė pasirodyti Los Andžele, nes „dainavimas ją gelbsti“.

Prie nuotraukos, kurioje laiko teigiamą nėštumo testą, Jessie rašė: „Vakar ryte aš juokiausi su draugu, sakydama, kad aš planuoju pasirodyti Los Andžele rytoj vakare ir neatskleisti žiūrovams, kad laukiuosi. Tačiau vakar vakare aš mąsčiau, kaip išsaugoti šią žinią paslaptyje.

Po trečios apžiūros gydytojai pasakė, kad nerado širdies plakimo. Šįryt. Jaučiu, kad nebekontroliuoju savo emocijų. Galbūt pasigailėsiu, kad atskleidžiau tai. Gal ir ne. Nežinau“, – skelbė Jessie J.

Jessie J anksčiau atviravo apie nediagnozuotas sveikatos problemas, sakydama gerbėjams, kad nė viena diena nepraeina be skausmo.

Instagramo įraše dainininkė sakė, kad nori „šiąnakt dainuoti“ ne dėl to, kad vengtų gedėjimo, bet dėl to, kad muzika jai padeda.

„Žinau, kad kai kurie žmonės galvos, kodėl aš paprasčiausiai neatšaukiau pasirodymo. Tačiau dabar aš jaučiu vieną dalyką aiškiai. Aš pradėjau dainuoti būdama jauna dėl džiaugsmo, dėl savo sielos ir meilės sau. Tai nepasikeitė.

Aš noriu būti atvira ir neslėpti savo jausmų. Aš to nusipelniau. Noriu būti savimi ne tik savo gerbėjams, bet ir pačiai sau bei kūdikėliui, kuris stengėsi iš visų jėgų.

Aš nusprendžiau auginti vaikelį viena, nes tai yra viskas, ko norėjau, ir gyvenimas yra trumpas. Nėštumas buvo stebuklas ir patirtis, kurios niekada nepamiršiu, ir žinau, kad tai pasikartos“, – rašė Jessie J.

2021 11 25 15:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt