šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Dainininkė Jessie J prabilo apie sunkias emocijas po patirto persileidimo: buvau visiškai viena
Alfa.lt
Scanpix
Jessie J

Jessie J paaiškino, kodėl paviešino žinią apie patirtą persileidimą. Dainininkė apsiverkė koncerto Los Andžele metu praėjus kelioms valandoms po skaudžios žinios iš gydytojų, skelbia Dailymail.

Antradienį garsenybė instagrame papasakojo apie „skausmą, traumą ir vienišumą“, kurį patyrė gedėdama.

Prie nespalvotos nuotraukos iš koncerto, dainininkė paskelbė ilgą įrašą.

„Aš paskelbiau apie prarastą kūdikį praėjus vos kelioms valandoms, kai tą sužinojau. Galima sakyti, kad kartais daugiau energijos įdedu kurdama žalingą skausmo procesą prieš kamerą, nei pripažindama jį realiu laiku asmeniškai.

„Šou turi tęstis“ mentalitetas sureagavo anksčiau, negu manyje esantis žmogus. Privalau publikai pasiteisinti dėl rytojaus pasirodymo ir paaiškinti pasauliui, kodėl aš galiu būti šiek tiek sutrikusi. Tai buvo pirmoji mano mintis. Aš turiu paversti tai įkvepiančia istorija, aš žinau, kad man viskas bus gerai, išliksiu stipri, nes aš tokia esu, tiesa?

„Tiesa tokia, kad man reikėjo išsiverkti ir kristi kažkam į glėbį bei raudoti. Bet tuo metu buvau viena. Aš dar nieko nesuvokiau. Net nesupratau, kas manęs laukia ne tik emociškai, bet ir fiziškai po pasirodymo Los Andžele.

Jessie J paaiškino, kaip ji suprato atvirumo svarbą kalbant apie persileidimą ir kaip po šios patirties ji „pasikeitė visiems laikams“.

„Aš dabar pilnai suprantu, kodėl moterys dažnai kalba, kaip svarbu pasakoti apie patirtą persileidimą.

Aš dabar sužinojau, kiek mažai žmonės žino apie persileidimą, nebent tai patyrėte asmeniškai. Ką žmonės galvoja, tai nėra visiška tiesa. Kaip žmonės gali palaikyti, kai nežino, kas tai yra?

Aš niekada nepatyriau tokio skausmo, tokios traumos ir vienišumo kaip šis. Tai mane pakeitė amžiams. Labiausiai širdį veriančiu, bet gražiu būdu“, – jautriai rašė Jessie J.

Alfa.lt primena, kad lapkričio pabaigoje dainininkė Jessie J pranešė skaudžią žinią - garsenybė patyrė persileidimą. Dainininkė instagrame skelbė, kad gydytojai nerado vaikelio širdies plakimo per trečią apžiūrą. Garsenybė buvo nusprendusi susilaukti vaiko ir jį auginti viena.

Gedinti dainininkė teigė, kad „vis dar yra ištikta šoko“, tačiau nusprendė pasirodyti Los Andžele, nes „dainavimas ją gelbsti“.

Prie nuotraukos, kurioje laiko teigiamą nėštumo testą, Jessie rašė: „Vakar ryte aš juokiausi su draugu, sakydama, kad aš planuoju pasirodyti Los Andžele rytoj vakare ir neatskleisti žiūrovams, kad laukiuosi. Tačiau vakar vakare aš mąsčiau, kaip išsaugoti šią žinią paslaptyje.

Po trečios apžiūros gydytojai pasakė, kad nerado širdies plakimo. Šįryt. Jaučiu, kad nebekontroliuoju savo emocijų. Galbūt pasigailėsiu, kad atskleidžiau tai. Gal ir ne. Nežinau“, – skelbė Jessie J.

2021 12 10 18:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt