trečiadienis, liepos 6 d.
Dainininkė M. Pilibaitytė prabilo apie smurtinį incidentą Kauno viešbutyje: man viskas gerai
Alfa.lt
Organizatoriai
Mia Pilibaitytė

Dainininkė Mia Pilibaitytė pirmadienį pakomentavo plačiai nuskambėjusią žinią apie smurtinį įvykį Kauno viešbutyje, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Žinoma moteris teigė, kad jai „viskas gerai“, o pats įvykis yra „išpūstas burbulas“.

Situaciją Mia komentavo savo feisbuko paskyroje.

„Turėčiau palikti komentarą vieną kitą, na, bet nėra ką palikti.

Kas nori, pučia burbulą, o kas nenori, tas gyvena savo gyvenimą. Todėl visus noriu nuraminti, man viskas gerai! Aš gyva ir sveika, draugai! Ačiū visiems už jūsų rūpestį. O visa kita vadinama gyvenimu! Tik vienų gyvenimas praeina su tomis pačiomis situacijomis tyliai ir ramiai, o kitų ne.

Todėl aš nenoriu daugiau eskaluoti tos temos, nes kai kurie žurnalistai, pasirodo, „gerai viską žino“ ir be manęs.

P. S. Ir jei apie visų mūsų ir jūsų gyvenimus pradėtų rašyti, tai galėtumėt skaityt straipsnius nuo ryto iki vakaro“, – apie incidentą skelbė M. Pilibaitytė.

Alfa.lt primena, kad pirmadienį žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog savaitgalį Kaune, Mickevičiaus g. esančiame viešbutyje, užfiksuotas smurtinis įvykis prieš M. Pilibaitytę.

Pasak naujienų portalo Delfi, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. (dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo), kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokuroras E. Tarasevičius.

Į įvykio vietą atvykus greitajai pagalbai, dainininkei buvo aptikti veido sužalojimai, kurie sukelti smūgiuojant kumščiais ir delnais.

2022 05 03 13:26
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt