ketvirtadienis, birželio 4 d.
Dainininkė Monika Marija skiriasi su „Elitaz“: tai buvo įdomiausias mano gyvenimo kursas
Alfa.lt

Po daugiau nei dvejų metų darbo kartu baigiasi ELITAZ MUSIC ir Monikos Marijos bendradarbiavimas. Vyriausiasis kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius mano, kad su atlikėja Monika Marija jų keliai neabejotinai dar susikirs.

„Projekto „Lietuvos balsas“ penktojo sezono nugalėtojos sutartis su ELITAZ MUSIC įgyvendintas. Per šį laiką agentūra su kaupu išpildė savo įsipareigojimus. Asmeniškai džiaugiuosi Monikos Marijos karjera, kuri bendromis mūsų pastangomis susiklostė išskirtinai sėkmingai. Tikiuosi, jog ir toliau jos talentas spindės ryškiai ir vis platesnėse kūrybinėse erdvėse. Monika Marija visuomet bus svarbi „Lietuvos balso“ šeimos dalis. ELITAZ komandos vardu linkiu jai sėkmės savarankiškai tęsiant karjerą, neabejoju – dar ne kartą susitiksime bendruose projektuose.“

Per dvejus ELITAZ MUSIC darbo su Monika Marija metus kartu įgyvendinta fenomenaliai daug – po pergalės „Lietuvos balse“ Monikos Marijos populiarumas įsižiebė akimirksniu: debiutinis albumas, šeši autoriniai singlai, sukurti su geriausiais Lietuvos ir Švedijos muzikos kūrėjais, tarp kurių milijonus peržiūrų skaičiuojantis singlas „Light On“; keturi vaizdo klipai; finalas trijose nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, prizinė vieta tarptautiniame prestižiniame konkurse „Cerbul de Aur 2019“ Rumunijoje; net keli nacionaliniai turai: 2018 m. turas po didžiąsias šalies arenas, kurio finalinį koncertą tiesiogiai transliavo LNK televizija, antrasis koncertinis turas 2019-aisiais apėmė net 16 Lietuvos miestų; ryškus vaidmuo koliažinėje operoje „Mažvydas“; daugybė televizinių renginių – Monika Marija šiandien viena aktyviausiai koncertuojančių šalies atlikėjų. Tapusi penktojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtoja, šiandien Monika pati yra populiariausio Lietuvoje muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ mokytoja.

„Ne kartą esu sakiusi, kad „Lietuvos balsas“ taip negrįžtamai pakeitė mano gyvenimą, kad, atrodo, nebeprisimenu, koks jis buvo prieš tai. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad šiame projekte sutikau komandą ir žmones, su kuriais iki šiol dirbome kartu. Per pastaruosius kelerius metus turėjau galimybę išmokti įdomiausią savo gyvenime kursą, kuriame labai daug sužinojau. Už tai esu dėkinga ELITAZ komandai ir tikiuosi, kad toliau vieni kitus palaikysime kūrybos pasaulyje!“ – sako Monika Marija.

ELITAZ MUSIC vadovė Silvija Jaunienė patikina, kad klientams ir partneriams dėl tokio pokyčio problemų nekils: „Sutartyje numatytas bendradarbiavimo terminas tarp mūsų agentūros bei Monikos Marijos baigėsi jau prieš kurį laiką, tačiau jį abipusiu sutarimu buvome pratęsę, siekdami pabaigti pradėtus darbus ir norėdami geriausio rezultato tiek Monikai, tiek klausytojams. Nors nuo birželio pirmosios oficialiai Monikai Marijai nebeatstovausime, iki šios dienos sudaryti susitarimai bei užsakymai lieka galioti, tad dėl jų klientams jaudintis nereikėtų. Linkime Monikai Marijai sėkmingos karjeros ir jau ruošiamės pasitikti septintojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtojus, kurių karjeros sėkme nekantraujame pasirūpinti.“

S.Jaunienė žada ir toliau nuosekliai laikytis ELITAZ MUSIC krypties – koncentruotis į solidžius, išliekamąją vertę kuriančius atlikėjus ir kartu su jais kuriamą produkciją, atliepiančią šiandienos tendencijas bei savo aktualumu siekiančią peržengti dešimtmečius. ELITAZ MUSIC atstovauja vokalo meistrei Rositai Čivilytei; dainininkei ir aktorei Kristinai Radžiukynaitei-KaYrai; sparčiai kylančiai ypatingo balso savininkei Paulinai Paukštaitytei, kurios naujasis singlas netrukus pasieks klausytojus; „Lietuvos balsas. Vaikai“ pirmojo sezono nugalėtojai Milėjai Stankevičiūtei; „Lietuvos balso“ šeštojo sezono nugalėtojai Gerdai Šukytei; saksofonininkui Rokui Jauniui ir jo vadovaujamiems projektams: Vilniaus bigbendui bei Roko Jauniaus džiazo septetui.

2020 04 22 13:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt