sekmadienis, lapkričio 28 d.
Dainininkė R. Kaušiūtė tapo kosmetikos seminaro modeliu: be makiažo būnu tik savo sodyboje
Alfa.lt

Atlikėja Rasa Kaušiūtė prisipažino, kad be makiažo jos taip paprastai neišvysi gatvėje. Žinoma moteris visada pasigražina net ir atostogų metu, o odai leidžia pailsėti nebent savoje sodyboje netoli Panevėžio, kur ji žinanti, kad niekas jos tikrai nepamatys.

Nuolatos besidominti grožio pasaulio naujovėmis dainininkė sutiko tapti dekoratyvinės kosmetikos seminaro, vykusio Vilniuje, pagrindiniu modeliu. Renginio metu grožio specialistams R. Kaušiūtė pristatė ir ką tik pasirodžiusį savo naujausios dainos „Viena“ skirtą vaizdo klipą, beje, pirmąjį per beveik dvidešimties metų jos karjerą Lietuvos popscenoje.

Atlikėja prisipažino, jog, pasirodžius vaizdo klipui, ji nesitikėjusi tokio didelio palaikymo iš gerbėjų, kolegų, bičiulių ir daugybės nepažįstamų žmonių. „Pamenu, kai reikėjo šį klipą pristatyti vieno informacinio portalo studijoje, labai bijojau, kad tik neapsiverkčiau filmavimo metu. Mat prieš einant į studiją paskaičiau komentarus jutubo svetainėje ir jie mane taip sugraudino... – neslepia Rasa, ypač sulaukusi atvirų pasisakymų iš moterų pusės. – Šio klipo tikslas ir buvo parodyti nuoširdžius, tikrus, nesuvaidintus jausmus. Tai – kūrinys moterims, jau patyrusioms gyvenimo išbandymų: vienatvę, netektį. Tikiuosi, kad ji ne vienai suteiks paguodą bei katarsį.“

Filmavimas vyko Karostos pakrantėje Liepojoje, tarp forto griuvėsių – Rasa pirmąsyk pamatė šią vietovę feisbuko kanale, kai draugė pasidalijo kelionių po Latviją akimirkomis. Užteko vienos nuotraukos ir R. Kaušiūtės mintyse susidėliojo būsimo vaizdo klipo vizija: viena, tarp sugriautų namų, be tvirto pagrindo po kojomis. Kuo vilkės filmuodamasi, moteris pradėjo austi mintis prieš beveik du mėnesius. Iš pradžių norėjo visiškai baltos, plevenančios suknelės, kuri kažkiek primintų nuotakos apdarą, mat ir dainoje kalbama apie tai, kad santykiai nutrūko prakalbus apie vestuves. Tačiau bičiulės rekomenduota drabužių dizainerė atlikėjai patarė visgi nesirinkti baltos spalvos. Laimėjo mėtų atspalvio apatinė suknelė, kuriai kurti prireikė bemaž dvidešimties metrų šilko.

Atlikėjai makiažą vaizdo klipo filmavimuisi kūrė viena iš nuolatinių dviejų jos vizažisčių – Viktorija Belekova. Rasa prisimena, kad tądien dažytis reikėjo ketvirtą valandą ryte: moteris iš viso tą naktį iš jaudulio nemiegojusi. O kur dar klipo kūrėjų reikalavimas, kad atrodytų kuo jaunesnė ir kad nesimatytų nuovargio, nes jis jau buvo matyti dar nė nepradėjus filmuotis. R. Kaušiūtė džiaugėsi, kad dėl profesionalaus makiažo nuovargio ir bemiegės nakties pėdsakų nebeliko veide.

Smalsumo ir naujų žinių vedama R. Kaušiūtė sutiko dalyvauti Vilniuje vykusiame švedų mineralinės kosmetikos „Idun Minerals“ seminare. Nuotoliniu būdu su lietuvėmis savo patarimais bei įžvalgomis dalijosi vizažistė, grožio terapeutė iš Švedijos Erica de Jager Burman, dirbanti su šia kosmetika jau septynerius metus. Pagal E. de Jager Burman pastebėjimus ir rekomendacijas dainininkei R. Kaušiūtei makiažą kūrė lietuvė vizažistė Evelina Skuolevičiūtė. Švedė makiažo meistrė nuotoliniu būdu netgi parinko makiažo spalvas, kurios, jos manymu, idealiai tiktų Rasai.

Pati Rasa sakė, kadangi pati anksčiau yra naudojusi būtent mineralinę veido pudrą, tad jai buvo įdomu išbandyti ir prekės ženklo priemones. Tačiau prieš renginį atlikėja kiek nuogąstavo, ar pristatomos priemonės nesudirgins jos jautrios odos, ypač akių. Renginio metu atlikėjai buvo sukurtas itin natūralus „nude“ stiliaus jauninantis makiažas. „Visada įdomu atsiduoti į profesionalaus vizažisto rankas. 

Svarbu, kad makiažas teiktų lengvumo jausmą, neapsunkintų veido, o svarbiausia, kad nealergizuotų odos. Aišku, visada smagu, kai žmonės pasako, kad atrodai daug jaunesnė. Jei makiažu tai pavyksta pasiekti, tai – jau aukštasis pilotažas“, – sakė modeliu tapusi R. Kaušiūtė. Moteris teigė šio renginio metu išgirdusi ir nemažai jai pačiai aktualių grožio patarimų, kad ir šį: tepant paakius jautrių akių savininkėms, nevalia jų tapšnoti pirštu, geriau švelniai priemonę paskirstyti šepetėliu, kad akys neašarotų.

Rasa prisipažino, kad jai lengviau išeina pasidažyti akis nei lūpas. O ar pavyksta moteriai pačiai makiažu užmaskuoti netikėtai atsiradusį spuogelį ar odos raudonį? „Yra ir gerų dalykų, nešiojant akinius: nekokybiškų paakių tiesiog nesimato, nes juos maskuoja akinių stiklai, – juokiasi atlikėja. – Mano oda apskritai yra linkusi į raudonį, todėl visada naudoju BB kreminę pudrą jį maskuojančią bei sulyginančią veido odą. Kai pamatau spuogelius, juos irgi užmaskuoju, bet tai jau būna ženklas susitvarkyti savo režimą bei mitybą.“

Renginio grožio specialistams metu lektorė iš Švedijos E. de Jager Burman akcentavo mineralinės dekoratyvinės kosmetikos ypatumus, maskuojant veido odos problemas: aknę, išsiplėtusius kapiliarus (rožinė), papilkėjusią spalvą.

2020 10 28 09:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt