ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Dainininkė T. Swift susižadėjo su mylimuoju
Alfa.lt
Scanpix
Taylor Swift, Joe Alwynas

Pranešama, kad Taylor Swift „kelis mėnesius“ yra susižadėjusi su savo vaikinu Joe Alwynu, su kuriuo susitikinėja daugiau nei penkerius metus.

„The Sun“ teigia, kad 32 metų dainininkė sužadėtuvių žiedą mūvėjo „už uždarų durų“ ir apie šią naujieną pora pranešė tik artimiems draugams.

Taylor pradėjo susitikinėti su serialo „Pokalbiai su draugais“ (31) žvaigžde 2016 m. pabaigoje, kai pasklido gandai, kad jų keliai susikirto tų metų renginyje „Met Gala“ Niujorke.

„Taylor ir Joe yra nepaprastai laimingi ir labai įsimylėję“, – trečiadienį sakė šaltinis.

„Jie iš tikrųjų buvo susižadėję kelis mėnesius, bet papasakojo tik savo vidiniam ratui – iš esmės artimiausiai šeimai ir patikimiems, labai seniems draugams.

Visi taip pat prisiekė saugoti paslaptį.

Šaltinis tvirtina, kad Joe padovanojo Taylor gražų žiedą, bet „ji nešioja jį tik būdama namuose, t. y. už uždarų durų.

Tik nedaugelis žmonių žino išsamią informaciją apie vestuves, o Taylor net nepasakė kai kuriems savo komandos nariams apie sužadėtuves“, – tvirtina jis.

Šaltinis „The Sun“ taip pat sakė, kad Taylor ir Joe „nori, kad jų meilė kuo toliau liktų nuo kamerų“ ir kad jų tariamos sužadėtuvės yra „tik jiems“.

„Jei ir kada jie apsikeis įžadais, tai tikrai nebus „Vogue“, „Rolling Stone“ ar „Hello“ žurnalams. Tai bus paprasta ir elegantiška.“

Pasak portalo, „konkrečių vestuvių detalių nėra“ ir nežinoma, ar pora oficialiai paskelbs apie tariamas sužadėtuves.

2022 07 01 15:53
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt