ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Dainininkei R. Orai skirtus 4 mln. dolerių vertės papuošalus gabenusi kurjerė juos paliko lėktuve
tiesa.com
Instagram.com, Rita Ora

Ne paslaptis, kad pasirodydamos ant didžiausių renginių raudonųjų kilimų užsienio pramogų pasaulio žvaigždės savo išvaizdai skiria itin didelį dėmesį. Garsių dizainerių suknelės ir kostiumai, ne ką mažiau įspūdingi bateliai ir papuošalai – kai kurie žymūs asmenys būriui fotografų pozuoja pasidabinusios milijonų dolerių vertės brangakmeniais. Ne išimtis ir dainininkė Rita Ora. Kanų kino festivalyje žinoma atlikėja turėjo pasirodyti pasipuošusi prabangiais papuošalais, tačiau pastarųjų moteris neturėjo progos net pačiupinėti, mat jie buvo palikti lėktuve.

Kurjerė, kuriai buvo patikėta R. Orai pristatyti daugiau nei 4 mln. dolerių vertės papuošalus, juos paliko lėktuve. Iš Londono į Nicą su prabangiu kroviniu skridusi moteris papuošalus prisiminė tik jau išlipusi iš lėktuvo ir pastarajam pakilus į orą.

Pasak „Daily Telegraph“, 4 mln. dolerių vertės papuošalus moteris laikė rankiniame bagaže, tačiau prieš išlipdama iš lėktuvo ji jį ir savo paltą paliko orlaivyje.

Apie įvykį pasiteiravus Prancūzijos policijos, jos atstovai tepasakė: „Padebesiais skraidęs asmuo vos nepametė kelių milijonų.“

Kol kas nėra aišku, ar papuošalai buvo grąžinti kurjerei, kuri juos vėliau perdavė Ritai, nes ant Kanų kino festivalio raudonojo kilimo pasirodžiusios dainininkės kaklo spindėjo prabangus deimantų vėrinys.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxiM81_BZ5o/]

2019 05 24 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt