antradienis, birželio 15 d.
Dainuojantys mimai grįžta: po trejų metų tylos pristato kūrinį iš būsimo albumo
Alfa.lt

Prieš trejus metus antrąjį albumą pristačiusi ir kūrybinių atostogų išėjusi grupė „Neteisėtai Padaryti“ šiandien grįžta su nauja kūrybine jėga – pristato singlą „Tu Pati“ ir skelbia apie naują albumą.

Šiandien pristatomas kūrinys – naujo dainuojančių mimų skambesio, vyraujančio trečiame grupės albume, ambasadorius. „Praėjusią vasarą susitikome ir kalbėjome, jog labai reiktų grąžinti greitą, prakaituoti verčiantį, bet klausytojų neapkraunantį reivą. Po pokalbio gimė mintis parašyti dainą apie apie tą vienintelę moterį dėl kurios norisi rautis plaukus, ir daryti viską kad ji tik būtų kartu. Parašiau dainos tekstą, melodiją ir tai davė pradžią šios idėjos įgyvendinimui“, – pasakoja grupės narys Šarūnas Gedvilas.

„Juokingiausia šios istorijos dalis kad kai nusiunčiau grupės nariams nufilmuotą dainos demo versiją, kur groju gitara visi labai juokėsi iš to kaip aš ja groju. Tiems kurie ateis į koncertus tikrai galėsiu parodyti“, – priduria jis.

Tetrališkumo savo kūryboje ir pasirodymuose kupini mimai naujausiam kūriniui vaizdą suteikė pasitelkdami burnos teatrą. „Šou pasaulyje jau įprasta matyti tobulus veidus, nepriekaištingas šypsenas, ištreniruotus, įdegusius kūnus. O mes pagalvojom – netobula prigimtis yra tikrasis grožis ir unikalumas. Būtent dėl to šią dainą perteikiame iš arti nufilmuotomis Šarūno lūpomis“, – pasakoja Rokas Petrauskas. 

Nuo šiandien naujausią grupės „Neteisėtai Padaryti“ kūrinį galima išgirsti grupės „Youtube“ kanale, o jau netrukus daina „Tu Pati“ pasirodys ir kitose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose.

2012 metais susibūręs profesionalių pantomimos aktorių duetas „Neteisėtai Padaryti“ sulaužė įprastus mimų teatro standartus – prabilo ir uždainavo scenoje. Per intensyvius kūrybinius metus grupė sugrojo beveik visose Lietuvos scenose, didžiuosiuose muzikos festivaliuose, buvo nominuoti „M.A.M.A“ apdovanojimuose ir išleido du albumus – „Skandalas“ ir „Galėjo būti kitaip“.

Grupės nariai atskleidžia, jog naujausią, trečiąjį grupės albumą savo klausytojams pristatys artėjantį rudenį. Daugiau detalių apie jį „Neteisėtai Padaryti“ pažada pristatyti jau visai netrukus, o kol kas kviečia išgirsti naujausią singlą „Tu Pati“.

2020 07 29 10:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt