pirmadienis, liepos 13 d.
Dalia Ibelhauptaitė: „Jamie’is Oliveris šeimai gamina tik per Kalėdas”
tiesa.com

Nepaslaptis, kad garsusis anglų kulinaras, visą pasaulį savo charizma pavergęs Jamie’is Oliveris – geras Dalios Ibelhauptaitės ir jos vyro Dexterio Fletcherio draugas.

„Iš visų mūsų draugų rato aš esu vienintelė, kuri nebijo gaminti maisto Jamie Oliveriui – visi jaudinasi, ką jis pasakys, o aš pati jį perspėju iš anksto: nepatiks – galėsi pats nueiti ir pataisyti!” – juokdamasi kalba teatro režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

„Būdamas su draugais, Jamie’is niekada nekalba apie maistą, kadangi tai yra jo darbas – tačiau jis yra tikras kino fanatas, užsiima labdara, daug skaito – čia mes abu ir randame bendrą kalbą“, - atviravo D. Ibelhauptaitė. Tiesa, kitas jos pasakytas faktas visus susirinkusius svečius nustebino dar labiau.

„Susitikdamas su bičiuliais, Jamie niekada pats negamina, jis visada renkasi tik maistą išsinešimui, todėl tada visi galime valgyti lygiomis teisėmis“, - nusijuokė režiesierė. „Tiesą sakant, jis pats savo šeimai ir draugams gamina tik vieną kartą per metus – per Kalėdas“, - atskleidė D. Ibelhauptaitė.

Padėjo suprasti, kas yra geras maistas

Būtent J. Oliveriui ji šiandien jaučiasi dėkinga ir už kardinaliai pasikeitusį požiūrį į mitybą. „Daug metų maistas man tebuvo kaip benzinas mašinai, tiesiog maniau, kad turiu kažko į save įdėti tam, kad galėčiau toliau judėti. Labai ilgus metus aš valgiau visiškai ne tuos patiekalus, kuriuos turėjau, valgiau nesveiką maistą tik tam, kad turėčiau energijos. Bendravimo su Jamie dėka aš supratau, kas yra geras maistas,“ – pasakojo D. Ibelhauptaitė.

Tiesa, pati režisierė pripažino valgio negaminanti visai. „Vienintelis patiekalas, kurį ruošiu jau 20 metų, yra su citrinomis kepta višta. Tą patį gaminu ir J. Oliveriui“, - nusijuokė moteris. Čia pat ji prisiminė ir istoriją, kai sutuoktinis D. Fletcheris gamindamas vakarienę nejuokais įsiutino garsųjį britų kulinarą.

Žino, kaip supykdyti Jamie

„Dexteris tiesiog negali gaminti pagal vieną receptą – jam reikia išrinkti skirtingas dalis iš bent trijų skirtingų receptų. Kažkada jam gaminant vakarienę, skambina Jamie, ir Dexteris jam sako – štai, kaip tik gaminu iš tavo receptų knygos, paėmiau vieną dalį iš to recepto, o kitą – iš ano, ir viskas labai gerai gaunasi! Jamie absoliučiai įsiuto,“ – juokdamasi prisiminė D. Ibelhauptaitė.

„Jis pasakė, kad šitaip daryti negalima, nes tai maždaug tas pats, lyg jis paimtų tris skirtingus Dexterio filmus, sumontuotų jų scenas į vieną filmą, ir tada pasakytų, kad Dexterio darbai – niekam tikę. „Kai šis tavo miksas bus blogas, nepamiršk, kad tai buvo tavo paties kvaila idėja“ – pridūrė jis“, - pasakojo tarp Vilniaus ir Londono gyvenanti režisierė.

2015 11 04 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt