ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Dave'o Chappelle'o pasirodymas buvo atšauktas paskutinę minutę po to, kai kilo prieštaravimų dėl transfobijos
Alfa.lt
Scanpix
Dave`as Chappelle`as

Dave'o Chappelle'o pasirodymas JAV likus kelioms valandoms buvo atšauktas po lankytojų kritikos, skelbia Mirror.co.uk.

48 metų komikas turėjo žengti į sceną Mineapolyje trečiadienį, kai „First Avenue“ atšaukė pasirodymą likus kelioms valandoms iki jo.

„First Avenue“ atsiprašė savo atlikėjų, personalo ir bendruomenės, socialinėje medijoje kilus kritikos bangai dėl sprendimo pakviesti prieštaringai vertinamą komiką.

Renginio vieta pareiškime pripažino, kad ji turi laikytis „aukščiausių standartų“.

D. Chappelle'as sulaukė kritikos dėl transfobiškų komentarų savo „Netflix“ specialiame pasirodyme „The Closer“.

Pareiškime renginio vietos atstovas rašė: „Dave'o Chappelle'o pasirodymas šį vakarą First Avenue buvo atšauktas ir persikelia į Varsity teatrą“.

„Darbuotojams, menininkams ir mūsų bendruomenei – girdime jus ir atsiprašome. Žinome, kad privalome laikytis aukščiausių standartų ir žinome, kad nuvylėme jus“.

First Avenue komanda ir jūs daug dirbote, kad mūsų vietos taptų saugiausiomis erdvėmis šalyje ir mes tęsime šią misiją“, – tęsė jis.

„Mes tikime įvairiais balsais ir meninės raiškos laisve, tačiau tai pagerbdami pamiršome, kokį poveikį tai turės. Žinome, kad yra tokių, kurie nesutiks su šiuo sprendimu; kviečiame siųsti atsiliepimus“, – pridūrė atstovas.

D. Chapelle'o pasirodymas buvo paskelbtas pirmadienį ir greitai išparduoti bilietai, tačiau tuo tarpu socialinius tinklus užplūdo komentarai, smerkiantys sprendimą kviesti komiką.

Vienas socialinės medijos vartotojas socialiniame tinkle „Twitter“ pakomentavo: „Paskelbta prieš 24 valandas, nes jūs visi žinote, ką kuriate, ir tiesiog toliau vejatės pinigus".

Savo svetainėje renginio vieta teigia, kad yra „įsipareigojusi kurti ir palaikyti aplinką, kurioje su visais būtų elgiamasi oriai ir pagarbiai, be diskriminacijos ir priekabiavimo“.

Priduriama, kad elgesys, įskaitant „diskriminuojantį kalbėjimą, įskaitant rasistinės, seksistinės, transfobinės, homofobinės, ksenofobinės ar kitos šališkos kalbos vartojimą, įskaitant tyčinį klaidingos lyties vartojimą“, nėra sveikintinas.

2022 07 21 15:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt