pirmadienis, sausio 25 d.
Dėdės dovanotas bilietas atnešė milijoną
tiesa.com

Jaunas futbolininkas iš Airijos 2017 metus prisimins kaip kol kas geriausią gyvenimo etapą: iš pradžių jis pasirašė sutartį su pajėgiu Anglijos klubu, o šventiniu laikotarpiu loterijoje laimėjo pagrindinį prizą.

Kevin’as O’Connor’as iki šių metų vidurio žaidė gimtosios Airijos aukščiausioje futbolo lygoje, o birželį 22 metų gynėjas pasirašė sutartį su „Preston North End“ klubu, rungtyniaujančiu antrajame pagal pajėgumą Anglijos divizione.

Tačiau vaikino gyvenimą pakeitė ne tik sėkmingas karjeros posūkis.

Prieš Kalėdas K. O’Connor’as iš savo dėdės dovanų gavo nacionalinės Airijos loterijos bilietą, tačiau jo nepatikrino ir tai suskubo padaryti tik 2 Naujųjų dieną – tada, kai iš mamos sužinojo, jog pagrindinio prizo laimėtojas bilietą pirko regione, kuriame gyvena dėdė.

Vaikinas iš mamos ir sužinojo, kad jo rankose – milijono eurų vertės popierėlis.

Telefonu nufotografavęs bilietą nusiuntė nuotrauką loterijos organizatoriams ir tik gavęs jų patvirtinimą patikėjo, kad laimėjo septynženklę sumą.

„Neturiu jokių skubių planų, sprendimą priimsiu artimiausiu metu. Žinau, kad juose visada bus šeima“, – atsakė laimingasis, paklaustas, ką darys su milijonu eurų.

Kokią sumą K. O’Connor’as uždirbs žaisdamas Anglijoje, neatskleidžiama. Šis žaidėjas futbolo rinkoje vertinamas apie 100 tūkst. eurų.

2018 01 03 14:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt