sekmadienis, vasario 28 d.
Dėl Basanovo žodžių apie gėjus jo atsisako Anglijos prodiuseriai
tiesa.com

Neseniai mėgavęsis pirmosiomis pozicijomis Jungtinės Karalystės radijo stočių grojaruoščiuose, lietuvis prodiuseris Mario Basanovas, Anglijoje žinomas Ten Walls vardu, į šipulius sudaužė savo karjerą. Dėl neapykantos gėjams kupinų žodžių, kuriuose jie prilyginti pedofilams, jo pasirodymų atsisako didieji Anglijos ir Europos festivaliai, su juo gailisi dirbę žinomi atlikėjai.

Apie į šipulius byrančią singlo „Waking with Elephants” autoriaus M. Basanovo-Ten Walls karjerą paskelbė ne tik didieji Lietuvos, bet ir Anglijos portalai. Lietuvio kūrinys praėjusias metais pateko į britų dainų top dešimtuką.

„Kaip uždirbti iš savo Jungtinės Karalystės top dešimtuke esančio singlo pagal DJ Ten Walls: išleisti naują singlą, sutikti dalyvauti keliuose festivaliuose ir suplanuoti turą, atsidurti and DJ’ėjams skirto žurnalo viršelio ir tada susieti homoseksualumą su pedofilija „Facebooke”. Palaukite, ką?!” – taip iš M. Basanovo likimo šaipėsi independent.co.uk.

Apie lietuvio pasisakymus paskelbė ir BBC „Newsbeat”, taip pat – „The Guardian”, amerikiečių „Miami News Times”, daugybė homoseksualams skirtų portalų.

Žiniasklaida skelbia, kad M. Basanovo pasirodymų atsisakė britų šokių muzikos festivalio „Creamfields“ organizatoriai. DJ’ėjaus ant savo scenos nebenori matyti ir Amsterdame vyksiančio festivalio „Pitch“ bei „Sonar“ festivalio Barselonoje rengėjai.

Kaip pranešė delfi.lt, kūrėjui nebeatstovauja ir jo muzikiniais pasirodymais visame pasaulyje besirūpinusi agentūra „Coda”, o „Phonica Records“ atšaukė prekybą jo naujausiu singlu „Sparta”.

Britų DJ ir prodiuseris Fort Romeau taip pat atšaukė su Ten Walls lapkritį Londone suplanuotą bendrą pasirodymą.

Tokią visuotinę nemalonę DJ’ėjus užsitraukė po to, kai savo asmeninėje „Facebook” paskyroje išplatino itin neigiamai apie gėjus atsiliepiantį pasisakymą.

„Pamenu, kaip prodiusavau muziką vienam Lietuvos dainininkui, kuris man bandė plauti smegenis, kad man nereikia būti tokiam konservatyviam ir netolerantiškam jų atžvilgiu. Kai pačio paklausiau, „Ką darytum, jei sužinotum, kad tavo sūnui 16 metų gimtadienio proga jo vaikinas jam rudę (anusą) drasko?“,

Na, jis nutilo,“ – DJ’ėjaus pasisakymą citavo viso pasaulio žiniasklaida.

M. Basanovas turbūt jo karjeros žlugimą lėmusiame pasisakyme gėjus ne tik išvadino pedofilais, bet įvardijo juos „kitokios veislės veikėjais.”

Kūrėjas skandalingąjį pasisakymą iš „Facebook” ištrynė ir savo asmeninėje bei Ten Walls paskyroje išplatino net du atsiprašymus.

„Praėjusią savaitę į „Facebooką” įkėliau įrašą, kuris buvo neteisingas ir visiškai nepriimtinas. Jo rezultatas – blogai parašytas įrašas, kuris buvo visiškai nepriimtinas. Niekada nesiekiau nieko įžeisti. Esu nuliūdintas viso to, kas atsitiko ir norėčiau atsiprašyti visų, kuriuos nuvyliau, ypač – savo draugų gėjų bedruomenėje, ir savo gerbėjų,”- rašė Ten Walls.

 

Last week I wrote a Facebook post that was wrong and completely out of character and the result was a badly written post...

Posted by Ten Walls on Monday, June 8, 2015

[368]

Tačiau niekas nepadėjo. Kūrėją į šuns dienas išdėjo ne tik jo fanai, ar memus apie jo naujas karjeros galimybės homofobiškoje Rusijoje ar vestuvėse už 50 svarų kuriantys internautai, bet ir žinomi pasaulio muzikantai.

 

2015 06 09 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt