antradienis, sausio 26 d.
Dėl „Brexit“ trūksta maisto produktų
tiesa.com

Prekybos centruose „Tesco“ ima trūkti pagrindinių maisto produktų todėl, kad tiekėjas „Unilever“ dėl vertę praradusio svaro nutarė pakelti kainas.

 Nyderlanduose įsikūręs „Unilever“ nusprendė nebetiekti maisto produktų, higienos reikmenų ir namų apyvokos daiktų prekybos centrui „Tesco“, kai pastarasis atsisakė vykdyti jų reikalavimus ir 10 proc. padidinti tų produktų kainas.

Pasak „Unilever“ atstovo, kainas padidinti jie nusprendė todėl, kad dramatiškai nukritus svaro vertei kompanija pajuto didžiulius nuostolius. Pasak anoniminio šaltinio, kompanija, kuri valdo tokius prekės ženklus kaip „Marmite“, „Dove“, „Comfort“, „Flora“, „Ben&Jerry’s“, „Pot Noodle“, „Hemlann’s“ naudojasi „Brexit“ ir susidariusia situacija ir didina kainas net tų produktų, kurie yra gaminami Jugtinėje Karalystėje.

Prekybos centrų „Tesco“ atstovas susidariusią padėtį pakomentavo lakoniškai: „Šiuo metu mes patiriame sunkumų įsigyjant kompanijos „Unilever“ produktus. Mes visada stengiamės, kad pirkėjai galėtų įsigyti prekes už geriausią kainą ir tikimės, jog ši problema bus greitai išspręsta“. Šiuo metu „Tesco“ prekybos centro interneto puslapyje „Unilever“ tiekiamų produktų įsigyti negalima.

 [5049]

Prognozės pildosi? Japonai masiškai atleidžia darbuotojus JK

2016 10 13 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt