šeštadienis, gegužės 30 d.
Dėl karantino uždaroma V. Baltramiejūnienės studija: kaip karo metu – viską palikome
Alfa.lt

Karantinas sugriovė ir savimasažo specialistės Viktorijos Baltramiejūnienės verslą. Moteris uždaro prieš metus įkurtą savo studiją „Jaunas veidas“. 

Apie šiuos pokyčius Viktorija paskelbė feisbuke. „Praradimai ir kaip juos priimti? Visi mes žmonės... Na, štai ir ateina karantino palengvinimai. Po truputį, ne visiems, bet vistik. Kažkur gegužės mėnesį pradėsime skaičiuoti savo „žaizdas“. Mano žaizda jau yra žinoma, ir kiek per žinias šiandien pamačiau – taip jaučiasi daug mažyčių patalpų nuomininkų. Tai yra oficialu – aš nebeturiu „Jaunas veidas“ studijos. 1 metai, stipriai net neįsivažiavo, bet buvo ok. 

Nuo gegužės pradžios nuomos sutartis nebegalios. Ten bus kažkas naujas, tikėtina (jau dabar žinoma), kad turbūt iš grožio srities. Paliekame kažkam kitam, paliekama realiai, kaip karo metu – viską palikome. Nes ir nuomotojo gaila – sienos pragręžtos, patalpos suremontuotos, sudėtos tikrai stilingai kiekvieną detalę derinant. Susitarėme draugiškai, aš kažkur viduje sau nukirtau didelį gabalą ir neleidžiu galvoti blogai ir gailėtis! Negalima! Nieko gero iš to nebus! Nors ašarą tyliai nubraukiau, bet lengvai, be isterijų ir tik 2 kartus.

Aš žiūriu į tai filosofiškai ir stipriai pasistengsiu, kad iš šios „gyvenimo citrinos“ pasidaryčiau skaniausią pasaulyje „mojito“. Banali frazė, kurią ateina kai kas įgyvendinti realybėje... Kodėl apie tai rašau? Nes noriu palaikyti kitus, kuriems irgi tenka pjauti gyvai, per skausmą savo projektų dalis. Noriu padrąsinti, kad praradimas nereiškia, kad „tau nepavyko“, „esu lūzeris“. Tai reiškia, kad moki optimizuotis, priimti itin sunkius sprendimus, tinkamu laiku! Nerašykite liūdnų komentarų, nereikia! Tai buvo šaltai ir stipriai paremtas protu ir valia sprendimas. Niekas neišmetė už nemokumą, o stipriai užsispyrus ir norint „vaidinti kietą“ galima buvo dar ir toliau išlaikyti studiją, nors tai pinigų išmetimas į orą. Kam? Tai neprotinga... Judame toliau. Puošiame savimi pasaulį! Kasdien! P.S. Nieko neklauskite apie patalpas, aš jų nenuomoju ir neatsakau į jokius klausimus. Ačiū už supratingumą!“, – soc. tinkle rašė V. Baltramiejūnienė.

2020 04 24 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt