ketvirtadienis, liepos 9 d.
Dėl parduotuvės klaidos pirkėja nejučiomis sumokėjo £4,600 už 2,800 vienetų lašišos file  
tiesa.com
pixabay

Atsidarius savo banko sąskaitos išklotinę po apsipirkimo internete Karlai Tandazo vos širdis į kulnus nenusirito - vietoj išleistų £81, kuriuos ji tikėjosi pamatyti, iš jos sąskaitos pranyko £4,689.98.

Apsiperkant internetu lengva nejučia užsisakyti kiek daugiau, nei stumiant vežimėlį prekybos centre ir Karla Tandazo pamanė, kad būtent taip jai ir nutiko, kai pamatė milžinišką sumą pinigų, išleistą Waitrose. Kas gi galėtų tiek kainuoti?   Be įprastinių bananų, makaronų, kramtomosios gumos ir bulvių, pasirodo, suklydus pačiam prekybos centrui, Karlai buvo prirašyta ir didžiulė suma už neva užsakytus kone 3000 vienetų lašišos file.    28-erių metų moteris iš Londono netrukus po užsakymo gavo žinutę iš American Express, pranešančią, kad jos sąskaitoje įvyko neįprastas lėšų judėjimas.    Karla, apsipirkimo metu dirbusi namie, prieš pat sumokėdama už prekių krepšelį, pamatė nuolaidą lašišoms - vos £10 už 3. Kadangi vienas paprastai kainuoja net £4.99 ji susigundė ir įsidėjo lašišą į prekių krepšelį.    Karla, beje, į situaciją žiūri su humoro jausmu: „turite suprasti, kad aš tuo metu per daug nemąsčiau - pamačiau pasiūlymą, man patiko, įsidėjau į krepšelį. Tada gavau žinutę iš American Express, pranešančią, kad mano sąskaitoje įvyko neįprastas lėšų judėjimas. 

 O tai buvo tūkstančiai! Akimirką maniau, kaip čia taip išėjo ir kaltinau save, bet susisiekiau su Waitrose paklausti, ar čia ne jų sistemos klaida. Jie buvo labai paslaugūs ir atsiprašė. Pirma maniau, kad tokio kiekio lašišos atsisakyčiau, bet dabar mąstau, kad galėjau jas dalinti stoty, ar kokią parduotuvėlę atsidaryti…”   Waitrose gražino Karlai visus pinigus bei pažadėjo, kad sumokės už kitą jos pirkinių krepšelį.

2019 05 22 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt