ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Dėl šimtmečio koncertų Londone ir Dubline – nežinia
tiesa.com

Jau ne pirmas mėnuo Jungtinėje Karalystėje platinami bilietai į grandiozinius koncertus Londone ir Dubline, skirtus Lietuvos šimtmečiui pažymėti, tačiau sulaukta rimtų signalų, kad šie renginiai gali neįvykti.

Jungtinėje Karalystėje registruotos bendrovės „We can feel Ltd.“ organizuojami koncertai „Lietuvai 100“ birželio 30-ąją turėtų vykti Dubline, o po savaitės – Londone. Juose turėtų pasirodyti žymiausi lietuvių atlikėjai, tarp kurių – Džordana Butkutė, Egidijus Sipavičius, Kastytis Kerbedis, Gytis Paškevičius, grupės „Lemon Joy“, „Biplan“ ir „Naktinės personos“, ant scenos turėtų pasirodyti Mantas ir Indrė Stonkai, garsieji „Radistai“ bei dar daugiau pramogų pasaulio atstovų.

Taip skelbia renginio reklamos, platinamos ir JK, ir Lietuvoje.

Tačiau bilietus platinančioje platformoje „Eventbrite“ bilietų įsigyti neįmanoma.

„Tiesos“ žiniomis, renginiai neįvyks.

Renginių organizatorius savo oficialiaus paaiškinimo kol kas nepateikė.

Šaltinių teigimu, renginyje dalyvauti ketinę atlikėjai jau anksčiau sulaukė signalų, kad renginys neįvyks.

„Tarp atlikėjų ir prodiuserių negeri gandai pasklido paaiškėjus, kad Lietuvos verslininkai, turėję teikti scenos įrengimo ir technikos nuomos paslaugas, nutraukė ryšius su organizatoriais.

Kai mus pasiekė tokios žinios, natūraliai kilo klausimų – ar viskas vyksta pagal planą.

Ir jokių konkrečių žinių nėra. Su organizatoriumi pavyko susisiekti, jis žadėjo patikslinti. Tačiau nepatikslino. Todėl susidarė dvejopa situacija ne tik mums, bet ir bilietų pirkėjams – šiuo metu niekas negali atsakyti į klausimą, ar koncertai įvyks.

Galėtų atsakyti organizatorius, bet jis su mumis nebendrauja“, – „Tiesai“ sakė vieno iš atlikėjų, kuris turėtų pasirodyti koncerte, vadybininkas.

 
Bilietai į koncertus kainavo nuo 9 iki 81 svaro sterlingų. Neaišku, kiek jų parduota.

Bilietų platinimas sustabdytas.

eventbrite.com nuotr.

eventbrite.com nuotr.

2018 06 14 09:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt