šeštadienis, gruodžio 4 d.
Dėl smurto prieš pareigūnus teisiamas E. Dragūnas sulaukė tiek prokuroro, tiek savo advokato akibrokšto
Dominykas Griežė
Alfa.lt
Egidijus Dragūnas

Trečiadienis atlikėjui Egidijui Dragūnui greičiausiai nebus pati smagiausia diena šioje savaitėje – grupės „Sel“ atlikėjas atvyko į Vilniaus miesto apylinkės teismą, kuriame nagrinėjama jam iškelta baudžiamoji byla. Nors toks procesas jau savaime nėra itin malonus, E. Dragūno laukė ir daugiau nemalonių staigmenų.

Atvykęs į teismą skandalingasis atlikėjas iš karto sužibėjo savame stiliuje – ėmė teirautis, į kurią iš jam iškeltų bylų atvyko.

Kaip paaiškėjo, į teismą žinomas atlikėjas atvyko veltui – nepasirodė kaltinimą palaikantis prokuroras, šiuo metu atostogaujantis. „Susiklostė kuriozinė situacija – turime kaltinamąjį, bet neturime kaltintojo“, – sakė dviejų nukentėjusiais pripažintų pareigūnų advokatė Marina Gušauskienė.

Kitas nemalonus netikėtumas – neatvyko E. Dragūno advokatas Adomas Liutvinskas, atstovavęs atlikėją ir kitose bylose. Anot teisėjo Jeugenijušo Jaglinskio, žinomas teisininkas prieš teismo posėdį atsiuntė prašymą, kuriame nurodė, kad E. Dragūno jis neatstovauja, sutartis su šiuo atlikėju nesudaryta.

Pats E. Dragūnas teigė, kad A. Liutvinskas – vis dar jo advokatas, tačiau abu vyrai tiesiog nesusikalbėjo. „Turbūt mes nelabai vakar vienas kitą supratom. Aš nespėjau pasirašyti tų popierių“, – sakė atlikėjas.

Kadangi nebuvo nei prokuroro, nei advokato, bylos nagrinėjimą teko atidėti iki gruodžio 8 d.

Baudžiamoji byla E. Dragūnui buvo iškelta dėl pasipriešinimo pareigūnams ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už pastaruosius nusikaltimus teoriškai atlikėjui gresia laisvės atėmimo bausmė, tačiau tai – griežčiausia įmanoma sankcija, o įprastai skiriamas vidurkis: lygtinė laisvės atėmimo bausmė, areštas, viešieji darbai ar bauda.

Į nemalonią istoriją žinomas atlikėjas įsivėlė 2020 m. vasaros pabaigoje, kai dėl kalbėjimo telefonu buvo sustabdytas prie „Bentley“ vairo. Pats E. Dragūnas su šiuo faktu nesutiko, o įrodinėdamas savo tiesą persistengė ir sudavė pareigūnams smūgius rankomis ir kojomis, dėl ko buvo sulaikytas.

Pats E. Dragūnas šių kaltinimų, kaip paaiškėjo atvertus bylą, nepripažįsta.

Aiškinantis šiuos dalykus teismo jau laukia vienas iššūkis – kaip paaiškėjo, E. Dragūnas kitų metų sausio pradžioje ketina išvykti iš Lietuvos ir sugrįžti į tėvynę planuoja tik balandžio 23 d.

Anot atlikėjo, į užsienį jis vyksta kartu su sūnumi, kuriam iki balandžio pabaigos vyks mokslo metai, o jis pats keliauja atžalos prižiūrėti.

Tai reiškia, kad teismas mažiausiai keturis mėnesius negalės nagrinėti šios bylos.

Anot teisėjo, atidėti bylą keturiems mėnesiams būtų sunku ir vargiai pateisinama, tad atlikėjas galėtų sugrįžti į Lietuvą bent sudalyvauti teismo posėdžiuose, tačiau E. Dragūnas teigė, kad toks planas – vargiai įgyvendinamas, kadangi grįžti į Lietuvą reikėtų ne iš Europos.

„Skrydis 10 tūkst. kilometrų, čia ne Europa“, – sakė E. Dragūnas.

2021 11 17 16:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt