pirmadienis, liepos 13 d.
Dėl tarakonų antplūdžio uždaromi Londono restoranai
tiesa.com

Higienos inspektoriams aptikus virtuvės paviršiais ropojančius tarakonus, Londone uždarytos dvi maitinimo įmonės – kepyklėlė ir indiško maisto restoranas.

Brent rajono Londone taryba išplatino nuotraukas, kuriose aiškiai matyti, kaip praėjusią savaitę po indiško maisto restorano „Moore Spice”, esančio pietų Londono Wembley apylinkėse, virtuvę netrukdomi lakstė tuzinai tarakonų. Padarai drąsiai bėgiojo ir paviršiais, ant kurių ruošiamas maistas.

Inspektoriai iškart uždarė indų restoraną, nes jis visuomenės sveikatai kėlė pavojų, pranešė standard.co.uk.

Restorano savininkus teismas įpareigojo sumokėti 1968 svarų baudą. Kol kas aplink gyvenantieji indiško maisto bent jau šiame restorane neragaus - maitinimo įstaigai atsidaryti iš najo bus leista tik pagerinus higienos sąlygas.

Kovoti su apnikusiais tarakonais teko ir „High Crown Bakery”, Harlesden rajone, savininkams. Kepyklę higienos sargai uždarė po to, kai ten specialiuose spąstuose jie irgi aptiko nešvarių ilgakojų vabzdžių.

Dėl tarakonų šis restoranas pietų Londone kol kas lieka uždarytas (Flickr. nuotr.)

Teismas kepyklėlės šeimininkams liepė sumokėti 1559 svarų baudą ir po išvalyo ji vėl iš naujo atidaryta.

„Tarakonai maitinimo įstaigose arba baruose yra tiesiog šlykštu ir visiškai nepriimtina,” – sakė Bent rajono tarybos narys, – „Jie kelia pavojų žmonių sveikaitai ir jei tik juos aptiksime, įstaigą iškart uždarysime.”

2015 03 05 07:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt