šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Dėmesio merginos: Makiažo profesionalė atskleis ypatingas paslaptis
tiesa.com
asmeninio albumo nuotraukos

Grožio pasaulis dominą kiekvieną. Moteriškos lyties atstovės jau nuo mažens slapčia nuo mamos prieš veidrodį bando dažytis bandydamos atvaizduoti suaugusias damas.

Makiažo tendencijos ir mados ypatingai išryškėja šventiniu metu ir ypatingesne progą kiekviena moteris bando atrodyti nepriekaištingai. Makiažo profesionalė Alina Bėkiš teigia, kad šiuo metu ant bangos" natūralumas ir neperkrautas, švytintis, skaistus veidas.

Profesionalios makiažo srities specialistės patarimai kiekvienai moteriai ypatingai svarbūs bei aktualus. Tad kviečiame įsitaisyti patogiai ir pasisemti grožio paslapčių iš pirmų lupų. Makiažo profesionalė Alina Bėkiš atskleis ypatingas naujoves.

Nuo ko prasidėjo jūsų kelias link grožio kūrimo?

Viskas prasidėjo gan paprastai, nuolatos visur šmežuojantys nuostabus veidai pagražinti kosmetika, sužadino norą pačiai išmokti, bent dali vizažo meistrų gudrybių. Kilo noras išmokti pasidaryti vakarinį makiažą, nenusipiešiant „pandos akių".

Buvo noro, bet truko ryžto pradėti, tad reikėjo bendraminčių. Rasti bendramintę pasirodė labai lengva. Kolegė sėdinti šalia, pati pasiūlė keliauti į makiažo kursus „Sau". Nedvejodamos taip ir padarėme. Kursai, man labai patiko, praėjo greitai ir sklandžiai, įkvepė ir įžėbė meninę gyslelę.

Jau įsisavindama pirmąsias žinias, supratau, kad tik šiais kursais neapsiribosiu. Įgytas žinias, norėjosi išbandyti praktikoje ir ne tik ant savęs. Pirmaisiais modeliukais, tapo sesės, jos ir atlaikė visus eksperimentus.

Eksperimentai buvo sėkmingi, nes traukė, kitų dėmesį, aplinkiniai gyrė makiaža ir pradėjo, klausinėti, kas joms jį atliko. Atsiradus pirmiesiems klientams nuskubėjau į profesionalaus makiažo kursus. Tokiu būdu nekaltas moteriškas hobis tapo gyvenimo tikslu.

Kokios makiažo tendencijos šiuo metu vyrauja?

Makiažo tendencijos šiuo metu propaguoja natūralumą, neperkrautą, švytintį, skaistų veidą. Jau ne pirmą sezoną stiprus Kim Karadashian kontūravimas, iš kosmoso matomas highliteris ir grafiniai antakiai užleidžia savo pozicijas sveikai švytinčiai odai, su daug skaistalų, įplaukiančių į kontūravimo zoną.

Dabar ypač madingi tvarkingai sušukuoti, tiesūs, laminuoti antakiai. Linijos makiaže tapo įstrižesnės, ypatingai akių makiaže, kūriant „cat eye" makiažą. Labai madingas tapo monochromiškumas, kai akys, lupos ir skaistalai naudojami to paties atspalvio, neretai naudojamas tas pats produktas pvz. matinis lūpdažis visoms zonoms.

Kaip teisingai pasipuošti šventei?

Viskas priklauso nuo šventės tipo, jeigu tai yra reikšminga šventė pvz: vestuvės, krikštynos, gimtadienis ir panašiai visada patarčiau atsiduoti į specialistų rankas.

Tuo tarpu, jeigu ruošiates pasisedėjimui su draugais ar išėjimui į miestą, patarčiau pirmiausia pasimaskuoti veido trukumus su makiažo pagrindu ir maskuokliu, kad makiažas laikytųsi ilgiau užfiksuoti viska su biria arba kompaktine pudra, pagyvinti veidą su skaistalais, bronzeriu ar kita kontūravimo priemone.

Akis pasidažykite su lengvais šešėliais ir blakstienų tušu, paryškinkite antakius ir būtinai pasitepkite lūpas mėgstamais lūpų dažais arba blizgiu.

Ar grožio pasaulyje ekologija prioritetas?

Manau ekologija šiuo metu turėtų tapti prioritetu bet kurioje srityje. Grožio srityje ypatingai. Juk prastėjantį ekologiją naikiną gamtos grožį, turime prisidėti visi, kad jį išsaugotume. Labai džiugu, kad atsiranda vis daugiau ekologiškų produktų.

Ar tai tapo jūsų gyvenimo tikslu?

Tikrai taip, dabar esu pasinėrusi į šią sritį stačia galvą. Nuolatos mokausi, stebiu ir analizuoju makiažo srities topinius meistrus, semiuosi idėjų ir įkvepimo iš jų.

Kodėl esate makiažo specialistė, o ne kirpėja? Kodėl makiažas?

Nes man tikrai patinka puošti žmones, žaisti su spalvom ir struktūrom, o pabaigoje matyti nuostabų rezultatą ir laimingą klientą.

Taikliai uždavetė klausimą, pasirinkdamas, kaip pavyzdį kirpėją, tai atskleisiu, kad netolimoje ateityje planuoju pagilinti savo žinias šukuosenų subtylybėse. Makiažas niekada neatrodys tobulai su netvarkinga šukuosena (nebent tokia yra įvaizdžio koncepcija), todėl manau,vizažistui pravartu įvaldyti abejas šias sritis.

Kaip teisingai pasidaryti makiažą? Atskleiskite kelis pagrindinius patarimus.

Makiažą visada reikėtų pradėti nuo odos paruošimo, odos priežiūros, nes oda tai mūsų drobė makiažui. Kruopščiai nuvalytą odą, reikėtų padrėkinti ir pamaitinti kremu arba serumu, o toliau jau gali keliauti visos dekoratyvinės kosmetikos priemonės, priklausomai kokio makiažo norime.

Jūsų palinkėjimas skaitytojams

Norėčiau palinkėti visoms mylėti save. Nesislėpti už tonos kosmetikos, o priimti savo natūralų grožį. Prisiminkime, kad komercinis makiažas neturi transformuoti žmogaus į kažką kitą, o jo tikslas yra pabrėžti gražiausius veido bruožus, paslėpti trukumus, bet tuo pačiu išsaugoti individualumą.

2020 02 13 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt