antradienis, liepos 7 d.
Didžiausia „YouTube“ žvaigždė Pewdiepie per ištaigingą ceremoniją vedė savo mylimąją italę
tiesa.com
Twitter.com, Pewdiepie
Felixas Kjellbergas ir Marzia Bisognin

Didžiausia „YouTube“ žvaigždė Pewdiepie – vedęs vyras! Švedas asmeninėje socialinio tinklo paskyroje pranešė rugpjūčio 19 d. aukso žiedus sumainęs su ilgamete partnere Marzia Bisognin.

Tviteryje Pewdiepie, kurio tikrasis vardas Felixas Kjellbergas, rašė: „Mes susituokėme!!! Esu laimingiausias, koks tik galiu būti. Man labai pasisekė, kad gyvenimą galiu dalytis su šia nuostabia moterimi.“

[TW=https://twitter.com/pewdiepie/status/1163778709268176896]

Socialiniuose tinkluose su milijonais gerbėjų ir sekėjų Felixas pasidalijo įspūdingomis vestuvių ceremonijos nuotraukomis. Kaip rašo Insider.com, atrodo, kad tuoktuvės vyko Londono karališkuosiuose botanikos soduose „Kew Gardens“ esančiame „Temperate House“ pastate.

[IN=https://www.instagram.com/p/B1Ymy0CHhkD/]

Italė M. Bisognin savo paskyroje rašė, kad vestuves su mylimuoju iškėlė praėjus lygiai aštuoneriems metams po pažinties.

„Tai buvo gražiausia diena, kurią amžinai branginsiu. Esu labai dėkinga visiems, dalyvavusiems šventėje ir kartu šventusiems mūsų santuoką. Jaučiu esanti laimingiausias žmogus ir pilna meilės. Sunku patikėti, kad visą likusį mūsų gyvenimą Felixą vadinsiu savo vyru“, – rašė ji.

[IN=https://www.instagram.com/p/B1ZhWyqHGHj/]

Tiek Marzia, tiek Felixas išgarsėjo „YouTube“ tinkle dalydamiesi vaizdo įrašais. Pewdiepie yra vienas daugiausia prenumeratorių turinčių kūrėjų, būrius jų sužavėjęs žaisdamas vaizdo žaidimus. M. Bisognin taip pat kūrė turinį šiame tinkle, tačiau pernai spalį nusprendė mesti šią veiklą.

Savo žiūrovams F. Kjellbergas viename vaizdo įraše užsiminė negalintis sulaukti, kada su mylimąja žengs prie altoriaus, tačiau niekas nė nenutuokė, kad tai įvyks taip greitai.

[IN=https://www.instagram.com/p/B1bRsBFH5bb/]

Pora susižadėjo 2018-ųjų balandį atostogaudami Japonijoje. Juodu šiuo metu gyvena Jungtinėje Karalystėje, Braitone, kartu su Jorkšyro terjeru Ynk ir dviem mopsais: Edgaru ir Maya.

[IN=https://www.instagram.com/p/By0gYMBnm-g/]

2019 08 22 10:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt