sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Didžiausias karnavalas Europoje vėl vyksta Londone
tiesa.com

Į Londoną jau 49-uosius metus iš eilės sugrįžo didžiausias Europoje Nottinghilo karnavalas. Per pora festivalio dienų nemokamame festivalyje Londone apsilanko apie milijonas žmonių.

Festivalio metu galima mėgautis karibų dvasia: kultūra, maistu, muzika ir šokiais. Šventė visuomet prasideda nuo vaikų dienos, kurių karnavalas atidaro suaugusiųjų fiestą. Tradiciškai veiksmas vyksta Nottinghilo rajone.

Karnavalui po atvirumi dangumi ypač svarbus geras oras, kuris šiemet grasino lietumi, tačiau Londone sekmadienį ir pirmadienį beveik nelijo. Visgi, milžiniški lankytojų srautai paprastai į šį festivalį sutraukia ir nusikaltėlius. Vien per pirmąją festivalio dieną policija sulaikė 17 žmonių dėl įvairiausių nusikaltimų: narkotikų ar neteisėtų ginklų laikymo, vagysčių ir vairavimo išgėrus. Festivalio metu paprastai budi apie 6-7 tūkst. pareigūnų.

Londono medikai karnavalo metu vien per pirmąją dieną suteikė pagalbą 41 žmogui, iš kurių šeši atsidūrė ligoninėje. Šiais metais lankytojai taip pat šie tiek turėjo pasukti galvą dėl transporto, nes vyko „London Overground“ traukinių darbuotojų streikas, tačiau panašu, kad didelių kamščių pakeliui į festivalį jis Londone nesukėlė.

Karnavalas dar tęsiasi ir šiandien. Daugiau informacijos rasite čia >>>

2013 08 26 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt