šeštadienis, gegužės 21 d.
„Digiklasė“ išsakė savo poziciją dėl M. Stonkaus: nepalaikome tokio elgesio
Alfa.lt
Organizatoriai
Mantas Stonkus

Švietimo startuolis „Digiklasė“ pakomentavo Manto Stonkaus poelgį per ilgąjį Vėlinių savaitgalį, kai žinomas aktorius įkliuvo neblaivus prie vairo. Startuolio atstovai teigė, kad ir patys sulaukė nemažai neigiamų komentarų.

Savo poziciją „Digiklasė“ išsakė feisbuke.

„Dėl Manto Stonkaus situacijos.

Sulaukėme daug neigiamų atsiliepimų, komentarų bei replikų dėl mūsų komandos nario M. Stonkaus poelgio. Norime tvirtai pareikšti, kad nors ir šis žmogus stipriai prisidėjo prie to, kur šiuo metu yra „Digiklasė“, tačiau mes VISIŠKAI NEPALAIKOME ir NETOLERUOJAME tokio elgesio.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį norime akcentuoti – Manto rolė mūsų įmonėje. Mantas Stonkus pirmasis patikėjo „Digiklasės“ projekto idėja, todėl jo idėjų, plataus pažinčių rato ir didelės auditorijos pagalba mums pavyko greitai ir efektyviai populiarinti pirmąją Europoje grupinio mokymosi platformą, kuri prieinamą papildomą ugdymą suteikė jau daugiau nei 4,5 tūkst. moksleivių iš visos Lietuvos.

Šiuo metu Mantas yra atsitraukęs nuo aktyvios veiklos „Digiklasėje“ ir yra ankstyvojo investuotojo pozicijoje.

Tikrai žinome, jog Mantas nuo pat pradžių projektu susidomėjo ne dėl honorarų, o dėl sprendimo, kuris gali pasitarnauti daugeliui moksleivių. Tokiu būdu mums pavyko kokybišką mokymąsi pirmą kartą Lietuvoje padaryti pasiekiamu praktiškai visoms šeimoms.

Svarbiausia, norime pabrėžti, kad Mantas Stonkus NIEKAIP NĖRA SUSIJĘS SU UGDYMU IR AKADEMINIU TURINIU „Digiklasėje“. Už ugdymo procesus ir švietimo turinį Digiklasėje tiesiogiai yra atsakingas įmonės vadovas ir švietimo vadovas.

Tikimės, kad suprasite. Naudodamiesi galimybe, norime paskatinti nekartoti Manto Stonkaus padarytos klaidos“, – socialiniame tinkle rašė „Digiklasė“ atstovai.

Alfa.lt primena, kad M. Stonkus spalio 31 d. popietę socialiniame tinkle „Facebook“ prisipažino savaitgalį sėdęs prie vairo neblaivus ir įkliuvęs pareigūnams.

M. Stonkus teigė suprantantis, kad toks jo elgesys ne tik sukėlė riziką nukentėti kitiems žmonėms, bet ir pakenkė jo kaip „gero tėvo ir vyro“ reputacijai tarp šeimos narių.

„Prisiimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę, – toliau įraše dėstė M. Stonkus. – Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš juos nuvyliau“.

Kaip portalui Alfa.lt teigė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Asta Šuminienė, asmuo, kuriam nustatytas 1,67 prom. girtumas, Zarasų rajone, Dusetų miestelyje buvo sustabdytas apie 22.40 vakaro. A. Šuminienė nenurodė, kad sustabdytas asmuo – tikrai M. Stonkus. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. už tokį nusižengimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

2021 11 11 14:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt