šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Dingusios S. Grafininos vyras Nigelas: „Net mūsų pažinties istorija buvo melas...“
tiesa.com

Pasaką primenantis gyvenimas, kuriame daug prabangos ir nuotykių, – taip iš šono prieš dvejus metus galėjo nuskambėti buvusios „Olialia” mergaitės ir modelio lietuvės Sandros Grafininos pasakojimas žiniasklaidoje.

„Melas buvo net mūsų pažinties istorija“, – LNK gyvenimo būdo laidoje prisipažino daugiau nei mėnesį be žinios dingusios ir kaip įtariamą nužudytos Sandros sutuoktinis Nigelas West-Macauley.

Interviu prieš dvejus metus Sandra pasakojo, kad su Nigelu susipažino Londone, amerikiečių dailininko ir filmų kūrėjo Andy Warholo parodoje. Į ją lietuvaitę neva pakvietęs pažįstamas meno kolekcionierius.

„Su Sandra susipažinome Londone. Ji su manimi susisiekė per pažinčių programėlę, kurioje buvau užsiregistravęs“, – pasakos Nigelas. Pasak vyro, Sandra vėl norėjo būti garsi, kaip tuomet, kai tapo „Olialia“ mergaite. Taip ji neva tikėjosi, kad taps neliečiama ir galės pridengti savo tikrąją veiklą.

Interviu, kurį Nigelas davė iki jo suėmimo likus vos parai, britas atskleidė savo versiją apie moters gyvenimo užkulisius, primenančius Holivudo filmą.

2018 09 10 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt