šeštadienis, gruodžio 4 d.
Dizaineris J. Statkevičius parodė pasiruošimo naujai kolekcijai procesą: medžiagas kūrė pats
Alfa.lt
Fotobankas
Dizaineris Juozas Statkevičius

Liepos 7, 20 d.Garsus dizaineris Juozas Statkevičius praėjusią savaitę pristatė naują drabužių kolekciją – 2022-ųjų pavasario–vasaros couture. Praėjus džiaugsmingoms pristatymo emocijoms, J. Statkevičius parodė kolekcijos kūrimo procesą – gėles medžiagai tapė pats.

Kūrybinio proceso akimirkomis dizaineris pasidalijo instagrame.

„Mano akvarelės couture, prašom! Menas. Taip, kad ir gėles nusipiešiu, ir medžiagas pasidarau, ir kolekciją padarau, ir show padarau, ir bilietus parduodu! Ir tik po 30 metų darbo TV3 parodė per žinias!

Štai kaip ir kiek reikia dirbti, kad tave pastebėtų! O kur dar spektaklių kostiumai? Taigi, būti garsiam, matomam! Ne su nauja maikute nusifotkinti. Taigi, bet dabar niekas nemąsto, todėl tiek daug šlamšto aplink beskonybes. Nieko, Cvirką nuėmė, paruošta man vieta!“ – instagrame skelbė J. Statkevičius.

Alfa.lt primena, kad naujos kolekcijos idėja netikėta net pačiam J. Statkevičiui. Pirmąsyk per visą kūrybos laikotarpį dizaineris ėmėsi floristinio motyvo. Kaip sako pats, pirkti gėlėtą medžiagą – ne couture lygmuo, todėl teko pačiam jas nutapyti. Akvarele J. Statkevičius neliejo jau 30 metų, tačiau akivaizdu, kad šį iššūkį dizaineriui pavyko įgyvendinti.

2022-ųjų pavasario–vasaros kolekcijai dizaineris pasirinko Italijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje gaminamus audinius iš šilko, poliesterio, šifono ir cupro.

„Manau, kad rezultatas pranoko lūkesčius, nors tikrai nebuvo lengva. Kai jau turėjome tokius audinius, apie kuriuos svajojau, tik tuomet ėmėmės darbo. Su marga spalvoto gėlių rašto medžiaga dirbti yra labai sudėtinga, tačiau tai pasaulinė tendencija, o nuo madų atsilikti negaliu. Mano mados namai visada yra po padidinamuoju stiklu, klientai reiklūs ir sekantys naujausias tendencijas, tad kiekvieną kartą privalu pranokti net save patį“, – pasakojo J. Statkevičius.

2021 11 23 18:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt