trečiadienis, spalio 5 d.
DJ Khaled albume – repo žvaigždynas: nuo K. Westo iki Eminemo, Jay-Z ir Dr. Dre
Alfa.lt
Organizatoriai
DJ Khaled

Žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesį meistriškai patraukiantis palestiniečių kilmės prodiuseris DJ Khaled šiandien pristato repo pasaulyje su nekantrumu lauktą albumą „God Did“. Su šiuo darbu jis pranoko tiek savo, tiek kitų lūkesčius, o albumo pavadinimas kalba pats už save.

Prie „God Did“ dainų prisidėjo visas repo elitas: Dr. Dre, Eminemas, Future, Kanye West, SZA, 21 Savage, Lil Wayne, Travis Scott ir daugelis kitų. Be to, DJ Khaled pavyko suburti Johną Legendą, Drake, Jay-Z ir Rick Ross.

Konkurencingame repo pasaulyje suvienyti tokį žvaigždyną pavyksta tik DJ Khaled. Dėl šios ir savo kitų žmogiškų savybių jis yra vadinamas muzikos vizionieriumi, inovatyviu influenceriu ir superprodiuseriu.

Šįkart ypač daug dėmesio superprodiuseriu vadinamas DJ Khaled skyrė dainai „Staying Alive“, kurioje girdime ir Drake, ir Lil Baby. Daina jau surinko 35 mln. mln. perklausų „Spotify“ platformoje ir 12 mln. vaizdo klipų peržiūrų „YouTube“. Taip pat „Staying Alive“ užėmė 5-ąją vietą prestižiniame „Billboard Hot 100“ tope.

Kartu su albumu pristatomi ir dar du vaizdo klipai – „Big Time“ ir „It Ain’t Safe“, o nuo rytdienos kasdien pasirodys dar po vieną vaizdo klipą, ir taip iki pat rugsėjo 1 d. DJ Khaled sugeba stebinti tiek savo ryšiais repo pasaulyje, tiek produktyvumu – jam limitų nėra.

DJ Khaled jau daugybę metų bendradarbiauja su didžiausiomis muzikos žvaigždėmis, tokiomis kaip Jay-Z, Beyonce, Nicki Minaj, John Legend, Justinas Bieberis, Rihanna, Snoop Dogg, Kanye West ir daugeliu kitų. Be muzikinės veiklos DJ Khaled yra parašęs bestselerį „The Keys“ apie kelią į sėkmę. Taip pat jis užsiima labdaringa veikla.

2022 08 26 15:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt