trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Dokumentinio filmo „Rūta“ peržiūra Londone: dėl didžiulio susidomėjimo ambasada rengia antrąją šio filmo peržiūrą
tiesa.com
facebook nuotrauka

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje, džiaugdamasi š. m. spalio 18 d. įvykusia sėkminga operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurto dokumentinio filmo „Rūta“ premjera Londone, rengia antrąją šio filmo peržiūrą.

Registracija į renginį: www.eventbrite.co.uk/e/dokumentinio-filmo-ruta-perziura-londone-tickets-79323122595

Šią gegužę Lietuvą apskriejo žinia, kad plaukikė Rūta Meilutytė nusprendė baigti profesionalios sportininkės karjerą.

Spaudos konferencijoje žymi plaukikė tuomet sakė, kad nori patirti paprastus gyvenimo dalykus.

Dokumentiniame biografiniame filme „Rūta“ (2018) atskleidžiamos olimpinės, pasaulio ir Europos čempionės R. Meilutytės mažai žinomos asmeninio gyvenimo detalės. Jautrus ir atviras dokumentinis pasakojimas leidžia iš labai arti pažvelgti į Rūtos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą.

Kamera seka Rūtos ruošimąsi Plimute ir Tenerifėje Rio de Žaneiro olimpiadai, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus.

Su Rūta kalbamasi apie nelengvą laikotarpį po Rio varžybų ir kokia yra šių pasiekimų kaina. Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti.

Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padės suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.

Filmo kūrėjai neheroizuoja Rūtos, tačiau rodydami alinančių treniruočių rutiną, plaukikės kasdienybę, atskleidžia jos darbo etiką, charakterį, brandą ir visišką atsidavimą sportui.

Renginį remia Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija iš programos „Globali Lietuva“ lėšų. Filmo trukmė – 1 val. 24 min., subtitrai anglų ir lietuvių k.

2019 10 30 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt