sekmadienis, balandžio 11 d.
Donaldas Trumpas uždirbo iš savo vizito į JK
tiesa.com

Galima diskutuoti, ar JAV prezidentas Donaldas Trumpas yra geras politikas, tačiau verslininkas jis – puikus: šalies vadovas sugebėjo uždirbti net iš savo paties vizito į Jungtinę Karalystę.

Su darbo vizitu D. Trumpas JK lankėsi praėjusią savaitę – į Londoną atvyko liepos 12-ąją, sostinėje praleido visą kitą dieną, o savaitgalį praleido Škotijoje.

Šioje šalyje JAV prezidentas apsistojo ne kur kitur, o jo nekilnojamojo turto imperijai priklausančiame viešbutyje bei golfo komplekse „Turnberry Hotel“.

Oficialūs dokumentai rodo, kad JAV valstybės departamentas už prezidento viešnagę šiame prabangiame kurorte tiesiogiai atsiskaitė su viešbutį valdančia kompanija, kuri irgi priklauso D. Trumpui.

D. Trumpo, jo žmonos Melanios, sūnaus Erico, Baltųjų rūmų atstovės spaudai Sarah Sanders ir personalo vadovo Johno Kelly savaitgalis „Turnberry Hotel“ JAV mokesčių mokėtojams kainavo apie 53 tūkst. svarų sterlingų (apmokėtos 30,074 ir 37,744 JAV dolerių sąskaitos už „VIP vizitus“).

JAV prezidentas ne pirmą kartą kritikuojamas dėl to, kad kelionių metu apsistoja savo viešbučiuose. Jis ginasi, kad tapęs prezidentu savo turtų valdymą perleido kitiems asmenims.

[10152]

2018 07 19 08:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt