penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Donata pasidalijo naujo vaizdo klipo filmavimo užkulisiais: vaidino ir žinomi žmonės
Alfa.lt

Pasaulinė pandemija sujaukė daugelio žmonių gyvenimus ir darbus. Ypač nukentėjo meno atstovai, kuriems vis dar sunku grįžti į darbus dėl šalyje įvestų apribojimų. Tačiau daugelis rankų nenuleido ir rado būdų, kaip išnaudoti atsiradusį laisvą laiką. 

Dainininkė ir renginių vedėja Donata Virbilaitė – viena jų. Mergina ne tik pradėjo filmuoti mokomuosius muzikos klipukus vaikams, bet ir sukūrė ne vieną netrukus radijo eteriuose pasirodysiančią dainą. Viena jų – naujausias ir turbūt jausmingiausias atlikėjos kūrinys „Virš debesų“.

Dainos idėjos mergina kol kas neišduoda, sako, kad kantriausi tikrai palauks iki kitos savaitės, kada pasirodys visa dainos versija ir vaizdo klipas, bet užsimena, kad žodžiai tikrai palies kiekvieno širdį. „Visi mes esame tai patyrę. Kiekvieną dieną praeiname pro nepažįstamus žmones, galvodami, kad mums skauda labiausiai. Bet iš tiesų skauda visiems“, – sako Donata.

Atlikėja neslepia, kad pandemija jos gyvenimą palietė gana stipriai. Donatai ne tik buvo atšaukti koncertai, bet ir užsidarė pagrindinis jos pajamų šaltinis – darželiai, kur mergina jau beveik metus moko mažuosius pipirus muzikos meno. Kadangi ji yra praeinanti mokytoja, pamokų vesti negali iki šiol. „Karantinas padėjo atskirti pelus nuo grūdų“ , – juokiasi D. Virbilaitė taip apibūdindama savo draugus, kurie sutiko prisidėti prie naujo kūrinio.

Klipe pagrindinius vaidmenis atliko seriale „Kam ta meilė“ išgarsėjusi aktorė Žiedūnė Mardosaitė ir šokėjas Saulius Skambinas.

„Esu be proto dėkinga visiems prisidėjusiems“, – džiaugiasi atlikėja ir dalijasi klipo filmavimo užkulisiais bei tyzeriu.

2020 05 27 17:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt