ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Drama Holivude: F. Pugh nepatenkinta dėl jos kolegos H. Styleso ir režisierės O. Wilde santykių filmavimo aikštelėje
Alfa.lt
dailymail.co.uk
O. Wilde, F. Pugh, H. Styles

Florence Pugh ir Harry Stylesas yra pagrindiniai Olivios Wilde filmo „Don't Worry Darling“ aktoriai. F. Pugh sakė, kad jai nepatinka tai, kad O. Wilde, būdama susižadėjusiu su amerikiečių aktoriumi Jasonu Sudeikiu, pradėjo susitikinėti su atlikėju H. Stylesu, o jų meilės drama priverčia jaustis nemaloniai filmavimo aikštelėje dirbančius žmones.

38 metų O. Wilde ir 46 metų J. Sudeikis susižadėjo 2012 m. ir turi aštuonerių metų sūnų Otisą ir penkerių metų mergaitę Daisy. Sklinda gandai, kad sužadėtiniai pasuko skirtingais keliais 2020 m. lapkritį, tačiau informacija niekada nebuvo patvirtinta.

O. Wilde ir H. Stylesą pastebėjo žurnalistai susikibusius rankomis 2021 m. sausį per H. Styleso prodiuserio vestuves.

Nors niekada nebuvo patvirtinti gandai, kad O. Wilde susitikinėja su dešimčia metų už ją jaunesniu H. Stylesu, kai ši buvo dar susižadėjusi, F. Pugh dėl to smarkiai susikivirčijo su filmo „Don't Worry Darling“ režisiere.

Viešai neatskleidžiamas asmuo portalui Dailymail.co.uk pranešė, kad būtent atlikėjas H. Stylesas buvo priežastis, dėl kurios J. Sudeikis ir O. Wilde išsiskyrė, ir pridūrė, kad J. Sudeikis ir vaikai filmavimo aikštelėje keletą kartų aplankė Olivią, todėl manoma, kad visa tai privertė žmones jaustis šiek tiek nepatogiai.

Portalas Dailymail.co.uk bandė susisiekti su O. Wilde, J. Sudeikiu ir H. Stylesu, tačiau nė vienas nesutiko komentuoti situacijos.

F. Pugh nė karto viešai nepagyrė režisierės ir jos darbo specifikos.

2022 08 03 12:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt