pirmadienis, sausio 17 d.
Duetas „Sun Francisco“ pristato savo eurovizinę dainą „Dream Again“
Alfa.lt
M. Zaremba
Duetas „Sun Francisco“

„Jau šį šeštadienį arba mus išvysite didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje, arba keliausime į gimdyklą...“, – šypsosi šeimyninio alternatyvios pop muzikos dueto „Sun Francisco“ nariai Giedrė ir Maksas. Šeimos pagausėjimo laukiantys atlikėjai iki paskutinės minutės dvejojo, ar dalyvauti konkurse, tačiau didžiulis noras, tikėjimas savo daina ir vienas kito palaikymas nugalėjo. „Eurovizijai“ skirtą „Sun Francisco“ kūrinį „Dream Again“ nuo šiandien galima rasti visose muzikos pasiklausymo platformose.

„Kelias sekundes – tiek tetrunka gilus, visą kūną užpildantis palengvėjimo atodūsis po kokio nors sudėtingo laikotarpio. Tik tiek tęsiasi ta trumpa akimirka, kai suvoki, jog visas laikas nuo šiol priklauso tik tau ir tavo svajonėms. Dabar – nors ir į kalnus, kad ir į patį mėnulį! Vis dėlto kelios trapios sekundės gerokai per mažai tokiam nekasdieniam pasimėgavimui išjausti, tad šį potyrį savo dainoje mėginame ilginti bent iki trijų minučių“, – mintimis apie dainą dalijasi „Sun Francisco“ vokalistė Giedrė, įvairių tarptautinių ir respublikinių dainavimo konkursų laureatė, pirmojo „Lietuvos balso“ sezono antrosios vietos laimėtoja, pernai Vilniaus universitete sėkmingai apgynusi ir humanitarinių mokslų disertaciją.

Pop džiazo, neosoulo ir R&B žanrus jungianti daina „Dream Again“, kaip ir anksčiau dueto išleisti kūriniai bei visas būsimas debiutinis albumas, įrašyta bendradarbiaujant su Lietuvoje puikiai žinomu muzikos prodiuseriu Snorre Bergerudu. Anot atlikėjų, daina nebuvo kurta specialiai „Eurovizijos“ konkursui, bet būtent dėl šios priežasties ji jam puikiai tinka.

„Tai minimalistinė, bet užburianti kompozicija, kurioje žaismingai dera gyvų instrumentų skambesys, džiazo klasikos ir populiariosios muzikos kūrinių citatos, asmeninės patirties atspindžiai bei, žinoma, sodrus ir įtaigus Giedrės vokalas. Kalbant apie dainos žinutę, „Dream Again“ yra muzikinis raginimas atsiriboti nuo visko, kas trukdo mums atsiskleisti, svajoti ir būti savimi“, – pasakoja antrasis „Sun Francisco“ narys Maksas, kuriantis dueto kūriniams muziką bei vaizdo klipus, o anksčiau dirbęs muzikos apžvalgininku viename šalies naujienų portalų.

„Labai tikimės, kad mūsų melodija prasibraus į žiūrovų širdis ir ten pasiliks kiek ilgiau, pavyzdžiui, iki pat konkurso finalo Turine“, – šypsodamiesi garsiai svajoja „Sun Francisco“.

Nuoroda į dainos „Dream Again“ vizualizaciją:

2022 01 06 10:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt