šeštadienis, sausio 16 d.
Dvigubame itališkame gimtadienyje neįtikėtinais reginiais lepinosi ir retai viešumoje matomi žinomi žmonės
Alfa.lt

Medis, dovanojantis vynuogių derlių, mergina, jo pašonėje įsitaisiusi ant raudonos vonios krašto, žaliuojanti ir gaivos pojūtį sukurianti sofa, augalais pražydę betoniniai vazonai – veidukai, vardais pažymėtos ir todėl nuo šeimininko „nepasprunkančios“ taurės, miesto centre sklindantis tikro itališko rizoto kvapas – tai tik kelios detalės, studijos „Selfstation“ svečius pojūčiais iš Vilniaus perkėlusios į daugelį keliautojų žavinčiąją Italiją.

Teminis vakarėlis, į kurį atvyko ir ne vienas viešumoje rečiau matomas žmogus, buvo surengtas dviguba proga – šįkart švęstas tiek „Selfstation“, tiek studijos įkūrėjos Jurgitos Malakauskaitės gimtadienis.

Besilankantieji darbe pas išradingąją plaukų stilistę, įvaizdžio formuotoją ir renginių organizatorę žino – kaskart patalpose išvys vis kitą vaizdą. „Selfstation“, anot jų, tarsi nuolatinis performansas, nes tai studijoje veikia grožio salonas, tai kino studija, tai podiumas modeliams, tai fotosesijų erdvė, tai konferencijų salė, meno galerija, gėlių parduotuvė ar šokių salė.

„Visada svajojau apie vietą, kur galėčiau kurti. Žmonių įvaizdžius, interjerą, šventes ir viską, ką tik sugalvodavau. Todėl „Selfstation“ sau „pasidovanojau“ per gimtadienį“, - šypsosi J. Malakauskaitė.

110 kvadratų erdvėje ji darbuojasi su kolege. Dienomis įprastai studijoje vyksta grožio procedūros – šukuojama, kerpama, dažoma, daromi makiažai. O vakarais „Selfstation“ tampa neatpažįstama.

„Drabužių butikas, parodos, įmonių šventės, floristikos kursai, išradingi asmeniniai gimtadieniai... Ko tik nesame organizavę!“, - sakė J. Malakauskaitė.

Per savo sukaktis svečius į vis kitą pasaulį nukelianti Jurgita šįkart pasirinko Italijos temą. Ją atitiko viskas – interjeras, muzika, vaišės, šventinė programa. Sveikintojai, vos žengę pro studijos duris, suprato patekę į kitą kraštą, su karštais bučiniais ir apsikabinimais, garsiais pokalbiais, languotomis staltiesėmis, šviežiais sūriais, bazilikais bei rinktinės kavos aromatu.

„Man yra labai svarbi šeima. Tėvų ir vaikų bendrystė – tuo Italija taip pat garsėja“, - patikino sukaktuvininkė, suteikusi dar vieną prasmę pasirinktai temai.

Vaišes vakaro svečiams ruošė italas Francesco Di Marco, papasakojęs, kaip turi būti gaminamas tikras rizoto ir kokius ingredientus būtina rinktis.

J.Malakauskaitę pasveikinti atvykę svečiai aikčiojo dėl kruopštaus renginio koncepcijos išpildymo bei jo estetikos.

„Daug iš savęs reikalauju. Noriu, kad būtų būtent taip, kaip sugalvota. Tiesa, ne visus šventės akcentus žinojau, nes kai kuriomis detalėmis pasirūpino ir draugai“, - sakė sukaktuvininkė. 

2020 06 18 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt