ketvirtadienis, birželio 24 d.
Dvyniai Gataveckai – apie trečią brolį, Remigijaus žmoną ir slaptą Algirdo aistrą
Alfa.lt

Globos namuose užaugę dailininkai broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai teigiamų emocijų kupiname interviu papasakojo apie mažai kam žinomą trečią brolį. Dvyniai taip pat atskleidė, kuris žmonių klausimas juos erzina labiausiai, o Algirdas prasitarė apie savo slaptą aistrą.

„Labiausiai atsibodęs klausimas yra „kaip jus atskirti“? Menininkas Paulius Juška kartą savo piešimo grupei ieškojo savanorių ir pasisiūlėme mes. Vieną savaitę tapė mane, o kitą – Algirdą, tačiau vėliau sakė, kad nori mane nutapyti iš naujo, nes gavomės nepanašūs ir matyt kažką padarė ne taip. Paulius negalėjo patikėti kokie mes skirtingi. Todėl žmonėms sakau – nepasivarginkite įsižiūrėti ir nereikės klausinėti kuo mes skiriamės“, - teigė Remigijus.

Dvyniai taip pat atskleidė mažai kam žinomą faktą: „Daug kas nežino, tačiau mes turime ir trečią brolį vardu Egidijus. Jis yra vyresnis, iš mamos pusės, bet kito tėvo. Ilgą laiką su juo visai nebendravome, nes jo namuose nebuvo. Galite „googlinti“, bet apie jį nieko nerasite“.

„Dabar su Egidijum bendraujame daugiau, bet labai skiriasi mūsų gyvenimo vertybės, būdas, mąstymas. Viskas tarp mūsų tarytum į skirtingas puses, dėl to su juo bendrauti yra labai sudėtinga. Visgi, mes bendraujam ir stengiamės jam padėti“, - paslaptingai pasakojimą užbaigė broliai.

Remigijus prieš trejus metus vienoje Vilniaus bažnyčių žiedus sumainė su mylimąja, nekilnojamojo turto agente Evelina Ruzgaite. Brolis Algirdas teigia dar ir dabar besistebintis mielais žodeliais vienas kitą vadinančios poros santykiais.

„Aš labai džiaugiuosi, kad Remigijus ir Evelina taip gerai sutaria. Taip gerai, kad man kartais net keista. Vienas kitą vadina „mieloji“ ir „brangusis“, vadina ją „princesyte“, o telefonu atsiliepęs sako „labas, meile“. Po tiek daug laiko tai yra gražu“, - brolio vedybiniu gyvenimo džiaugėsi Algirdas.

„Mes su broliu visą gyvenimą buvome kartu. Pamenu, pasiūliau Evelinai draugauti, o ji atsakė, jog atsiklaus Algirdo nuomonės ar jis nieko prieš, nes jūs kartu būnate“, - pasakojo Remigijus, o Algirdas papildė: „Atsiklausė, kaip žmonės atsiklausia tėvo. Kas aš toks, kad neleisčiau jiems draugaut?“.

Įspūdingais fotografinio realizmo stiliaus kūriniais nuolat stebinantys Gataveckai neišvengė klausimų ir apie tai, kokiose kitose srityse norėtų save realizuoti, jei ne mene. Į šį klausimą su didžiule aistra pirmasis suskubo atsakyti vieną iš savo hobių atskleidęs Algirdas.

„Daug kas stebisi, tačiau aš norėčiau save išbandyti kulinarijoje. Mano nuomone, tai yra labai didelis menas, bet tam šiuo metu neturiu laiko. Su broliu gerai jaučiame spalvą, todėl jau pagal tai žinau kaip atrodo prisvilęs ir neiškepęs. Tai tarsi chemija – žiupsnelis to ir ano, viską derini. Kaip mene derini spalvas kontrasto principu, taip kulinarijoje derini saldų prie rūgštaus, kartų prie saldaus...“, - pasakojo Algirdas.

Alytaus globos namuose su broliu užaugęs Remigijus pritarė savo dvyniui, tačiau paminėjo ir keletą kitų profesijų, kuriuose brolis galėtų save realizuoti: „Tikrai tikiu, kad Algirdas galėtų būti geras kulinaras, tačiau galėtų būti ir geras aktorius. Bet ne dėl to, kad gerai meluoja...“, - juokavo Remigijus. – „Taip pat galėtų būti geras laidų vedėjas“.

2020 11 13 12:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt