ketvirtadienis, sausio 27 d.
Dž. Butkutė su vyru Elegijumi švenčia 9-ąsias vestuvių metines: pasidalijo ypatingos dienos akimirkomis
Alfa.lt
Rytis Šeškaitis
Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Legendinė dainininkė Džordana Butkutė su vyru Elegijumi Starevičiumi švenčia 9-ąsias vestuvių metines. Žinoma moteris šia proga pasidalijo lemtingos dienos prisiminimais.

„Šiandien mūsų 9-osios vestuvių metinės. Įspūdingos buvo vestuvės. Ir aš jaučiausi ypatinga 2012-12-12. Dabar laikas tortui“, – instagrame skelbė Dž. Butkutė.

Kaip ne kartą teigė Dž. Butkutė, pažintis su Elegijumi buvo geriausia, kas jai nutiko gyvenime. Su vyro pagalba ji ne tik atsikratė priklausomybės nuo alkoholio, tačiau tapo dar sėkmingesne dainininke. Vyras perėmė Džordanos vadybininko ir prodiuserio darbą. Rezultatai akivaizdūs. „Jei ne jis, ko gero, dabar jau būčiau negyva“, – anksčiau interviu yra sakiusi Džordana.

Pasak dainininkės, suprasti, kad Elegijus yra jai skirtasis, prireikė vos akimirkos. „Širdis virptelėjo jau tuomet, kai įsėdau į jo taksi ir veidrodėlyje pamačiau jo akis“, – ne kartą pasakojo Džordana.

Visgi net didžiulės meilės nepakako, kad Džordana mylimajam ištartų lemtingąjį „taip“.

Dainininkė yra prisipažinusi, kad Elegijus jai piršosi net du kartus, o trečią kartą Elegijui piršosi ji pati.

„Skamba gal ir juokingai, bet mylimam vyrui vis atsakydavau, kad pagalvosiu. Kai jau apsisprendžiau, pasakiau, kad jį myliu be galo ir noriu su juo sulaukti senatvės“, – pasakojo moteris.

2021 12 13 14:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt