antradienis, liepos 14 d.
Džordanos Butkutės fanės koncerto metu rovė viena kitai plaukus
tiesa.com

Penktadienį Londone įvyko ilgai lauktas Lietuvos pop scenos žvaigždės Džordanos Butkutės koncertas „Aš – Karalienė”. Kaip visada, Džordana savo gerbėjams atidavė visą savo širdį, o pasirodymas buvo tikrai puikus. Tačiau daugeliui gerbėjų vakarą apkartino į koncertą susirinkę tautiečiai, o tiksliau – neblaivios lietuvaitės.

Renginiui prasidėjus, prie scenos šokti ir mėgautis kultinėmis dainomis buvo sudėtinga. Kelios įsiaudrinusios neblaivios merginos aršiai vieną kitą stumdė. Koncertą vainikavo trijų merginų porų muštynės, kurias turėjo skirti renginio apsauginiai. Buvo iškviesta policija.

Londone nugriaudėjo grandiozinis D. Butkutės koncertas „Aš - Karalienė"  

Koncertą stebėjęs Vytautas Puodžius „Tiesos” portale pasidalino taikliomis įžvalgomis (kalba netaisyta):

„OK Mielieji… Džordana buvo nereali, koncertas geras… bet, deja, turime didžiulę gėdą ir „išpurpusį pūlinį” - tai lietuvių kultūra ir požiūris į kitus žmones. Nežinau, kada turėjau paskutinį kartą didesnę gėdą, diskomfortą, pasibjaurėjimo žmonėmis jausmą.. Kodėl? Koncertas buvo dar net neprasidejęs, o jau jaunas paneles apsauga nešte nešė iš klubo, nes šios buvo lužę. Visa koncertą vidury salės vyko jaunų ir nelabai jaunų panelių muštynės, grumtynės. Neturėjom galimybės mėgautis renginiu. Toks jausmas, kad žmonės atvyko tik prisigerti.. Vienas kito klausėm, iš kur tie žmonės, kur jie gyveno, kur mokėsi, ką jie skaitė?

Ir kas keisčiausia, kad taip elgėsi ne vaikinai, ne vyrai, o mūsų grakščiosios, laibosios moterys! Mielosios, jūs esate kiaulės!!! Sugadinot nuostabų renginį ir praradot moters statusą, nukritot iki minus dešimt ir dar daugiau.

Žinoma buvo aibė žmonių, kurie buvo šokiruoti kaip ir mes.. Daugiau jokių lietuviškų renginių...

Ačiū Džordanai už renginį ir didžiulis NEAČIŲ JUMS MŪSŲ PRASIGĖRUSIOM KIAULĖM !!!”

Koncerto organizatorė taip pat patvirtino, kad renginio metu per salę vaikščioti buvo sunku: „Tikrai ne visi renginyje buvę svečiai taip elgėsi nekulturingai. Ačiū Džordanai ir visai jos grupei už puikų koncertą”, - sakė „Tiesos” direktorė Inga Davison.

D. Butkutės vyras ir vadybininkas Elegijus Strasevičius „Tiesai” teigė, kad kartais nutinka taip, kad į koncertą atėję žmonės pamiršta, kad yra ne vieni. Tai ypač matosi padauginus alkoholio.

„Norėčiau paprašyti daugiau pagarbos vienas kitam. Nepaisant visko, mes jus labai labai mylime ir laukiame kituose koncertuose Anglijoje ar Lietuvoje”, - pridėjo E. Strasevičius.

 

2015 11 28 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt