antradienis, kovo 9 d.
E. Andreikaitė atskleidė daugiau detalių apie žlugusią santuoką su M. Kuzminsku
tiesa.com

Eglė Andreikaitė davė išskirtinį interviu, kuriame patvirtino, kad jiedu su krepšininku Mindaugu Kuzminsku kartu nebegyvena jau seniai – skirtingais keliais pasuko praėjus vos dviem savaitėms po vestuvių.

Mindaugo ir Eglės Kuzminskų šeima daugeliui atrodė tobula, tačiau jau prieš pusmetį pradėta kalbėti, kad jiedu skiriasi. Visgi Mindaugo ir Eglės versijos skiriasi – žinomas krepšininkas teigia, kad santuoka žlugo, nes jis norėjo kurti šeimą, tuo tarpu jo buvusi mylimoji teigia, kad viskas yra kur kas paprasčiau – Mindaugas jai buvo neištikimas.

Medaus mėnesį Eglė ir Mindaugas leido Balio saloje, tačiau jau tada mergina pastebėjo, kad Mindaugas elgėsi nenatūraliai – neleido dėti į „Instagram“ paskyrą judviejų nuotraukų.

Po medaus mėnesio jaunavedžiai grįžo į bendrus namus Vilniuje. Eglė Mindaugo kompiuteryje atrado jo nuotraukas su kita mergina: „Nežinau, kokios gali būti mintys pamačius tokį dalyką, tai tikrai nebuvo pozityvios ir net didžiausiam priešui to nelinkėčiau. Buvo jausmingai apsikabinęs su kita moterimi...“.

LNK televizijos laidoje Eglė pasakojo, kad Mindaugas neprisipažino ir viską neigė, tačiau merginai buvo per skaudu – ji išsikraustė gyventi pas tėvus: „Tiesiog palikau žiedus ir išvažiavau pas tėvus į namus“.

Įskaudinta mergina atskleidė, kad sprendimą skirtis priėmė ne jiedu kartu, bet vienas Mindaugas: „Tai buvo ne mano sprendimas. Ne man meilė baigėsi. Jis nutarė, kad nebenori būti su manimi ir tai nutarė dar prieš vestuves“.

[10596] 

Buvusi Mindaugo Kuzminsko mylimoji kalbėjo, kad taikytis pora bandė, tačiau viskas veltui: „Bandėme taikytis, bet tai buvo tiesiog neįmanoma, nes kai gyveni mele, tikrai neįmanoma nieko sutaisyti“.

Gražuolė pripažino, kad nors neištikimybę išgyventi sunku, visgi dėl meilės ji būtų Mindaugui atleidusi.

„Kiekviena moteris sako, kad neatleistų neištikimybės, aš irgi taip sakiau, bet kol tau tai nenutinka – į viską žvelgi kitaip. Aš būčiau atleidusi, tiesiog žmogus to nenorėjo. Žmogus, kuris nori susitaikyti, jis atsiprašo pripažindamas savo kaltę, nes klysti gali bet kas“, – atviravo E. Andreikaitė.

Eglės ir Mindaugo meilė užgimė 2011-aisiais Europos krepšinio čempionato Lietuvoje metu. Tuo metu Eglė buvo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo šokėja. Mindaugas Eglę užkalbino pirmasis – pakvietė kavos.

Mindaugui išvykus žaisti į Malagos „Unicaja“ klubą, po kurio laiko paskui jį pasuko ir jo širdies draugė Eglė, vėliau pora persikėlė gyventi į Niujorką, kur Mindaugas pasirašė milijoninį kontraktą su NBA komanda „Knicks“.

Iš santuokos su garsiu krepšininku Eglei liko kelios kartoninės dėžės su daiktais ir keli paveikslai. Šiuos daiktus jau anksčiau į Eglės tėvų namų kiemą atvežė Mindaugui atstovaujantys antstoliai.

„Penktadienį jis pristatė mano daiktus į tėvų namus. Aš įeiti negaliu, nes kodai mūsų bendruose namuose buvo pakeisti. Jis be jokio teismo nutarimo pristatė mano daiktus mano tėvams“, – skaudžią realybę atskleidė Eglė.

Skiriasi krepšininkas M. Kuzminskas su žmona Egle

2018 10 29 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt