pirmadienis, liepos 13 d.
E. DeGeneres kalbėdama apie protestus JAV nesuvaldė emocijų: daugelis su manim nesutiks
Alfa.lt

TV laidų vedėja Ellen DeGeneres prisijungė prie kitų garsenybių ir kalba apie protestus Amerikoje po pasaulį sukrėtusio George Floydo nužudymo Minneapolyje, skelbia Dailymail.

Garsi moteris pirmadienį tviteryje pasidalijo vaizdo įrašu, kurį filmavo savo vidiniame kieme Los Angele. Vaizdo įraše E. DeGeneres labai nusiminusi ir nesuvaldė ašarų kalbėdama apie šių dienų įvykius. Moteris pripažino, kad „nežinojo, ką pasakyti“.

Įrašas buvo paskelbtas praėjus vienai dienai po to, kai CNN žurnalistas Donas Lemonas kvietė E. DeGeneres prisijungti prie kitų garsenybių ir imtis veiksmų bei kalbėti apie vykstančius protestus. Žurnalistas sakė, kad kai kurie žinomi žmonės labiau rūpinosi, kad užimta pozicija nepakenktų jų „prekės ženklui“.

D. Lemonas kvietė garsenybes būti aktyvesniais, sakydamas, kad jie jau dosniai paaukojo labdarai, tačiau turi imtis daugiau veiksmų, įskaitant ir Oprah Winfrey, Tyler Perry, Jane Fonda, Drake ir Tracee Ellis Ross.

E. DeGeneres pradėjo vaizdo įrašą sakydama: „Aš jau skelbiau savo poziciją ir savo mintis apie šiuos įvykius, tačiau nekalbėjau tiesiogiai, nes nežinojau, ką pasakyti“.

„Aš esu labai liūdna ir pikta, aš žinau, kad nepasakysiu tinkamų dalykų, žinau, kad daugelis su manim nesutiks“, - tęsė moteris.

„Aš turiu savo platformą ir balsą, visada pasisakiau už lygybę, ir visada norėjau būti balsu tų žmonių, kurie jo neturi. Aš žinau, ką tai reiškia ir galbūt jūs nesutiksite, bet turite suprasti, kad mes galime visa tai ištaisyti“, - pridūrė ji.

„Aš tiesiog labai apgailestauju, kad tai vyksta. Aš nežinau, ką pasakyti, tik tai, kad šie dalykai tęsiasi per ilgai. Žmonės liko nekalti dėl žmogžudysčių. Mes turime būti sąžiningi, teisingi, nes šiuo metu pasaulis nėra sąžiningas ir aš nežinau, ar kada nors jis toks bus. Mes turime dar daug nueiti, kad bent kažkiek priartėtume prie sąžiningumo. Ir jeigu jūs to nesuprantate, jūs niekada nesijautėte neišgirsti“, - sakė E. DeGeneres.

Žinoma moteris pabaigė vaizdo įrašą linkėdama visiems taikos ir bendravimo.

Sign a petition. Make a donation. Get informed. Make a phone call. Do it all from here. https://t.co/delWjegA0a pic.twitter.com/HwA9w5kb0l

— Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) June 1, 2020
2020 06 02 11:38
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt