trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
E. Dragūną smurtu kaltinanti E. Sebrova: Londone viskas kitaip
tiesa.com

Smurtu oficialiai buvusį sužadėtinį Egidijų Dragūną apkaltinusi Eleonora Sebrova gavo šokiruojantį Lietuvos teisėsaugos atsakymą.

Vilniaus prokuratūros tyrėjai paskebė verdiktą – Lietuvoje žymus dainininkas, turintis daug bėdų su teisėsauga, yra nekaltas smurtavimo prieš buvusią ilgametę draugę. E. Dragūnui taip pat nebus pareikšti jokie įtarimai dėl grasinimų nužudyti E. Sebrovą, o ikiteisminis tyrimas yra nutraukiamas.

Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenanti E. Sebrova į policiją kreipėsi dar praėjusių metų vasarą. Savo pareiškime ji nurodė, kad E. Dragūnas jai grasino 2015-2016 m. ne tik SMS žinutėmis, bet ir žodžiu, o ji su atlikėju esą gyveno iš baimės. Moteris teigia pareigūnams pateikusi daug įrodymų.

„Jau girdėjau gandų, kad viskas čia yra sutvarkyta. Sprendimas neteisėtas ir nepagrįstas. Taip, man buvo grasinama susidorojimu, taip, aš buvau ilgai persekiojama, gyvenau baimėje, taip, Egidijus naudojo fizinį smurtą prieš mane.

Egidijus dėl savo veiklos prieš mane buvo sulaikytas Londono oro uoste. Jam griežtai buvo uždrausta prie manęs artintis ir kontaktuoti. Viskas buvo padaryta operatyviai. Galiu pasakyti, kad Lietuvoje ir D. Britanijoje pareigūnų darbas labai skiriasi. Norėčiau pagirti pareigūnus iš 3 policijos komisariato, kurie tiria bylą dėl Feisbuko nulaužimo. Aš buvau apklausta, tyrimas vyksta, žmonės dirba.

Aš suprantu, kad Lietuvoje situacija dėl smurto prieš moteris yra beviltiška. Jei aš, viešas žmogus, kreipiuosi į teisėsaugą su daugiau nei pakankamai įrodymų ir priimamams šitoks sprendimas, tai koks tai pavyzdys paprastam žmogui? Gal kas susimąstys, kad gana Lietuvoje sugyventinių, bukais daiktais trankančių savo sugyventinę? Gana sportininkių, kurios jau kreipėsi į teisesaugą, nes gyvena nuolatinėje baimėje? Kodėl Stambulo konvencija Lietuvoje priimta, bet iki šiol neratifikuota?

Aš žinau, kad nesu viena, kuri atsidūrė tokioje situacijoje. Ačiū Dievui, nesu viena, kuri sugebėjo išeiti ir man tai buvo pavyzdys. Nors aš gaunu laiškų iš moterų, kurios prašo pagalbos ir patarimų, šiandien nieko negaliu joms patarti. Jei ne begalinės pastangos, psichologų pagalba (nereikia pamiršti ir psichologinio smurto, kuris visada paraleliai eina su fiziniu) bei draugai ir gyvenimo aplinkybės, mano situacija tikrai būtų beviltiška.

Arba mes visi kartu stosime į kovą prieš smurtą, arba toliau girdėsim nelaimingas istorijas.

Visgi tikiu, kad Lietuvoje yra sąžiningų pareigūnų, kurie atkreips dėmesį į šitą bylą bent kiek atidžiau. Jau kreipiausi į Liną Pernavą tikėdama, kad jis yra sąžiningas pareigūnas“, – sakė vilties įrodyti savo tiesą neprarandanti Eleonora Sebrova.

Šaltinis: Delfi.lt

2018 04 03 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt