ketvirtadienis, spalio 1 d.
E.Dragūnas ir vėl neatvyko į teismą – patyrė traumą
tiesa.com

Dainininkas, grupės „SEL” lyderis Egidijus Dragūnas antradienį neatvyko į civilinės bylos posėdį, kuriame sprendžiama dėl jo namo statyboms išduoto Vilniaus miesto savivaldybės administracijos leidimo bei paties namo nugriovimo.

Ieškiniu Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija taip pat prašo įpareigoti atlikėją nugriauti statinį ir sutvarkyti statybvietę Šilo 92, Vilniuje. Namas statomas Pavilnių regioniniame parke. Leidimas statyboms buvo išduotas 2015 metais.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Gintaras Pašvenskas paskelbė, kad E.Dragūnas skambino į teismą telefonu ir sekretorei pranešė, kad buityje patyrė traumą. Jis pareiškė, kad norėtų dalyvauti nagrinėjant bylą ir žodžiu paprašė atidėti naginėjimą dėl sveikatos būklės.

Tačiau teisėjas nusprendė pradėti bylos nagrinėjimą, nes E.Dragūnas nepateikė jokių rašytinių įrodymų dėl savo sveikatos būklės.

„Turėjo galimybę pateikti įrodymus ar bent prašymą parašyti“, – sakė teisėjas G.Pašvenskas. Jis priminė, kad byloje rengiamas jau ne pirmas posėdis.

Teismui įprastiniu būdu nepavyko įteikti šaukimo į bylą, apie ją pranešta viešo paskelbimo būdu.

Atsakovais byloje patraukta Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija. Teismui pasiteiravus apie bylos baigtį taikos susitarimu, šalys nurodė, kad atsakovas turi aktyviai dalyvauti šiame procese. Tačiau jis nepasirodė teisme, jame nedalyvauja ir joks dainininko atstovas.

Aplinkos ministerijos komisija yra nustačiusi, kad namo tūris buvo padidintas beveik 16 kartų. Saugomų teritorijų įstatyme yra nustatyta nuostata, jog draudžiama statyti statinius arčiau nei 50 metrų nuo šlaito viršutinės ir apatinės briaunos. E.Dragūno namo atstumas iki šlaito – vos 11,44 metro. Todėl manoma, kad statant namą buvo pažeisti teisės aktų reikalavimai. Teisme taip pat paskelbta, kad gerokai padidintas statinio tūris ir plotas. 

2017 06 06 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt