ketvirtadienis, spalio 22 d.
E. Dragūnas-SEL pasidalijo patirtimi: niekada pigiai neparsidavinėk
tiesa.com
LNK

Jau šį sekmadienį LNK televizijos žiūrovai išvys laukiamiausią pavasario naujieną – muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjerą. Tik tuomet paaiškės, kas buvo atrinkti užimti finalininkų muzikinius sostus bei kas išdrįs jiems mesti iššūkį.

„Finalo ketverto“ išskirtinumas – norintys mesti iššūkį sėdintiems sostuose galės tai padaryti bet kuriuo metu, kol vyks projektas. „Jei jaučiate, kad galite iškovoti pergalę ar net tiksliai žinote, kurį ketverto narį nukautumėte dvikovoje, bet kada galėsite pildyti anketą www.lnk.lt ir gal jau kitą sekmadienį stovėti scenoje“, – atskleidė projekto rengėjai.

Vis dėlto neretai muzikiniuose projektuose išgarsėję dainininkai nesusitvarko su užplūdusia dėmesio banga ir galiausiai lieka užmarštyje. Ne paslaptis, kad išsaugoti taip staigiai sukauptą populiarumą – daug darbo ir užsispyrimo reikalaujantis procesas. Savo patirtimi, kaip tapti žvaigžde ne penkiolikai minučių, o dešimtmečiams, dalijasi Egidijus Dragūnas-SEL.

„Niekada pigiai neparsidavinėk“, – su šypsena teigė nesuskaičiuojamos gausybės hitų kūrėjas. „Finalo ketvertas“ – jau šį sekmadienį 19 val. per LNK televiziją. Tai – muzikinis talentų šou, prasidėsiantis ten, kur kiti baigiasi – nuo jau atrinktų pergalės vertų vokalistų. Sezono klausimas – kam ir ar pavyks juos išstumti iš muzikinių sostų ir iš kovos dėl nugalėtojo titulo. Projekto vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus. Teisėjų trejetukas: Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas-SEL ir Martynas Tyla.

2019 03 01 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt