trečiadienis, kovo 3 d.
E. Iglesias ir A. Kurnikova parodė paaugusius dvynius
tiesa.com

Šiuo metu vykstančio pasaulio futbolo čempionato gerbėjai socialiniuose tinkluose reiškia palaikymą vienai ar kitai dėl stipriausios komandos titulo kovojančiai rinktinei. Ne išimtis ir pramogų pasaulio žvaigždės. Buvusi tenisininkė Ana Kurnikova ir atlikėjas Enrique Iglesias mielomis dvynių fotografijomis parodė, už kurią komandą jie serga.

Instagrame moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžinti jos ir dainininko 2017 m. gruodžio mėnesį gimę ir gerokai ūgtelėję dvynukai. Jie, pasipuošę Rusijos futbolo komandos marškinėliais, plačiai šypsojosi fotografei.

Tiesa, kitoje nuotraukoje ant rankų laikomi mažyliai Nicholas ir Lucy reiškė palaikymą šalies, iš kurios yra kilęs jų tėtis Enrique, komandai.

E. Iglesias ir A. Kurnikova, kaip teigiama, susitikinėti pradėjo 2001-aisiais. Juodu susipažino atlikėjo dainai „Escape“ skirto vaizdo klipo filmavimo aikštelėje. Pora savo santykius laiko po devyniais užraktais ir net vengia viešumos. Niekas nežinojo ir apie Anos nėštumą.

Pirmą kartą pasauliui savo vaikus pora pristatė sausį. Tada tiek Ana, tiek Enrique socialiniame tinkle pasidalijo nuotraukomis, kuriose prie savęs glaudžia po mažylį.

„Mano saulės spindulėlis“, – rašė dainininkas ir sportininkė.

[IN=https://www.instagram.com/p/BksnfZ3hVHD/?taken-by=annakournikova]

[IN=https://www.instagram.com/p/BkAwZEzB3L9/?taken-by=annakournikova]

[IN=https://www.instagram.com/p/BjIrFqmhTSv/?taken-by=annakournikova]

2018 07 02 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt