antradienis, rugsėjo 27 d.
E. Johnas: Britney buvo įskaudinta ir aš laikiau jos ranką įrašant naują dainą
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears ir Eltonas Johnas

Eltonas Johnas atskleidė, kaip prasidėjo jo labai lauktas bendradarbiavimas su Britney Spears, ir papasakojo, kad džiaugiasi, kiek pasitikėjimo nauja daina gali suteikti žvaigždei, skelbia Mirror.co.uk.

Daina pavadinimu „Hold Me Closer“ buvo išleista šiandien (penktadienį) ir yra pirmoji nauja dainininkės daina per šešerius metus. O muzikos ikona Eltonas (75) prisipažįsta, kad ji „dainavo fantastiškai“.

Jis prisipažino, kad idėją bendradarbiauti su 40 metų Britney pirmą kartą paminėjo jo vyras Davidas Furnishas. Eltonas sakė, kad jis visada buvo dainininkės gerbėjas, todėl iškart susidomėjo mintimi padėti jai sugrįžti į savo karjerą, praėjusiais metais pasibaigus jos teisėtai globai.

Kalbėdamas su „The Guardian“, Eltonas teigė, kad buvo „sujaudintas“ dėl bendradarbiavimo. Jis leidiniui papasakojo, kaip jie turėjo įsitikinti, kad ji buvo patenkinta įrašyta daina ir gavo jos pritarimą.

Jis sakė: „Ji tiek daug kartų buvo išduota ir oficialiai taip ilgai nebuvo viešumoje. Viso proceso metu aš laikiau ją už rankos, patikindamas ją, kad viskas bus gerai.“

Jis tęsė: „Labai džiaugiuosi galėdamas tai padaryti su ja, nes jei tai bus didelis hitas, ir manau, kad taip gali būti, tai suteiks jai daug daugiau pasitikėjimo, nei ji jau turi, ir ji supras, kad žmonės iš tikrųjų myli ją, rūpinasi ja ir nori, kad ji būtų laiminga. Tai viskas, ko norėtų sveiko proto žmogus, išgyvenęs tokį traumuojantį laikotarpį.“

2022 08 26 16:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt