sekmadienis, vasario 28 d.
E. Johnas dėl gėjų sieks perauklėti V. Putiną
tiesa.com

Savo homoseksualumo neslepiantis ir santuokoje su vyru vaikus auginantis britų dainininkas Eltonas Johnas į žodžių dvikovą iškvietė Rusijos Prezidentą. Anot muzikanto, Vladimiro Putino požiūris į gėjų teises yra „absurdiškas“.

Dainininkas dėl gėjų, lesbiečių ir translyčių asmenų teisių klausimų jau buvo susitikęs ir su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenko. Po susitikimo, pranešė express.co.uk, E. Johnas pareiškė, kad kita auka sąraše – V. Putinas.

„Tai greičiausiai tarsi pyragas danguje. Jis, uždaręs duris, gali imti juoktis man už nugaros ir išvadinti mane absoliučiu idiotu, bet bent jau mano sąžinė bus rami ir žinosiu, kad pabandžiau“, – sakė seras E. Johnas.

2013-aisiais V. Putinas pasirašė įstatymą, kuriuo draudžiama vaikams transliuoti „gėjų propagandą“. Taip įstatymu uždrausta apie gėjų santykius kalbėti kaip apie lygiateisiškus ar platinti medžiagą apie homoseksualų teises.

E. Johnas per koncertus Maskvoje ir Peterburge pasmerkė šį įstatymą.

Per 2014-ųjų Sočio žiemos Olimpines žaidynes Prezidentas V. Putinas užtikrino, kad translyčiai ir homoseksualūs atletai bei jų rėmėjai nebus diskriminuojami, tačiau jie turėtų „vaikus palikti ramybėje“.

V. Putino komentaras tada sukėlė tarptautinį pasipiktinimą, o E. Johnas Rusijos Prezidento žodžius pavadino „absurdiškais“.

„Nejuokaukite. Esate Rusijos Prezidentas ir šnekate tokias kvailystes“, – tada piktinosi įžymus dainininkas, pridurdamas, kad V. Putino požiūris į gėjus yra „izoliuojantis“.

2015 09 16 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt